50 Kuştüyü Masal

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Uçuşlar Kitabı"Dünyanın bütün külkedileri, uyanın ve uçun!"Dr. Senai Demirci son kitabı 50 Kuştüyü Masal'da garip sorular soruyor:"Pamuk Prenses'e yeni bir kulübe bulunamaz mı? Belki böylece yedi cüceleri bi'ssürü zahmettenkurtarabiliriz.""Hem üvey anneler hep kötü olmak zorunda mı? Oysa ben iyi yürekli, eşsiz merhametli çok üveyanneler tanıdım.""Ağustos böceğinin tembel olduğunu kim söyledi?""Yüzlerce yıllık bu iftiraya hâlâ inanıyor musunuz?""Müzik yapmak da emek gerektiriyor; gitar kursuna gidince bunu öğrenmiş olmalısınız.""Şu çalışkan diye bildiğimiz karınca hiç çekilmez işkolik ebeveynlere benzemiyor mu?""Biriktirmek, üst üste yığmak, istiflemek her zaman doğru mu?""Hem sonra, tavan arasında yıllarca ağlamış Külkedisi'nin, sarayından hiç çıkmayan şımarık vegafil prense bir diyeceği yok mudur?""Şu sevimli Küçük Prens'in küçük gezegeninin hemen sağ arka tarafında yeni bir gezegen dahaolmuş olamaz mı?""Hadi bunlar neyse; noktalama işaretlerinin çektiği nedir bizden? Meselâ, 'nokta' her cümleninsonunu beklemekten yorulmamış mıdır? 'Ünlem'in sürekli bağırmaktan sesi kısılmış olamaz mı?'Parantez' küçümsendiğini düşünüp küsmüş olamaz mı? 'Tırnak işareti' yalan yanlış her sözünbaşını sonunu beklemekten utanıyor olamaz mı?"En iyisi, ezberlerinizi unutun; masal terapisti Dr. Senai Demirci'nin eski masallara yeni ayarlarverdiği, eski bilgelikleri yeni masallarla hatırlattığı, 50 Kuştüyü Masal'ı okuyun. Kısacıkmasalların yüzünüze yeni bir gülücük yerleştirdiğini, hep böyle gelmiş masalların bir de "şöyle"gidebileceğini şaşırarak keşfedin. Yorulmadan, yoğrulun.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...