80 Dakikada Devr-i Âlem; Akıl ve Kalpte Bir Seyahat

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Akıl ve Kalpte Bir SeyahatSeksen dakikada okunacak, ancak bitmeyecek bir kitap bu...Denizler, çöller ve kıtaları ziyaret edip,çiçeklere, kelebeklere ve kendinize de bir "merhaba" diyerek"devr-i âlem" yapmak isterseniz bu kitap tam size göre.Bir yönüyle çok kısa, bir yönüyle çok uzun sürecek bir yolculuk.Belki de kitap bitince başlayacak veya devam edecek.Akıl ve kalpte yapılan devr-i âlem, yolculukların en önemlisi.Dilerseniz gelin, böyle bir yolculuğa çıkalım.Bakıp geçtiğimiz, ekip biçtiğimiz, yeryüzü denilen sanat müzesinde. Farkındalığımızı arttırarak, düşünce merdivenlerinde yükselelim.Ne dersiniz?(Arka Kapaktan)Yazar Hakkında:Adnan Şimşek01.07.1956 tarihinde Hakkı Bey ve Hilmiye Hanım'ın üçüncü çocuğu olarak Kosova/Priştine'dedünyaya geldi. Aynı yıl, Türkiye'ye ailece hicret gerçekleşti. Üniversite öncesi tahsil döneminiSakarya'da tamamladı. Sonradan adı Yıldız Teknik Üniversitesi olan İstanbul Devlet MimarlıkMühendislik Akademisi'nden (İDMMA) Elektrik Mühendisi diploması almaya hak kazandı(1980).Askerlik görevi öncesi ve sonrasında, iş hayatında çeşitli şirketlerin kurucu ortağı oldu vebazılarında yönetici olarak görev yaptı. İstanbul Üniversitesi'nde lisans sonrası işletme eğitimiprogramına katıldı (1983). Mesleki çalışmalarının yanı sıra, gece bölümü ikinci öğretim işletmeyüksek lisans eğitimini 1996-97 döneminde, "Vakıflarda Toplam Kalite Yönetimi" konulu tezçalışması ile Sakarya Üniversitesi'nde tamamladı. Halen iş hayatındaki çalışmalarınısürdürmektedir.Öğrencilik yıllarında ve sonrasında Sinan BENGİSU müstear adı ile hazırladığı yazı çalışmalarıçeşitli dergi ve gazetelerde yayımlandı. Yazılarının bir kısmı derlenerek, Cihan İlim-AraştırmaMerkezi Yayınları arasında yer aldı (İlimlerden Açılan Pencere, Yeni Bir Ufuk: BİYONİK,Esrarengiz Program).1986'da Semra Hanım'la birlikte inşa ettikleri gönül bahçelerinde Mehmet Şamil ve Zeynep,dünya hayatına "merhaba" dedi.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.




 
Yükleniyor...