Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Dilinden Sırlı Dualar ve Üç Ayların Fazileti (Dua-147)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dua ibadetin özüdür. İnanan insan için bazen bir umut ışığı. bazen yakarış. bazen şükür ve her zaman Hak'ka yakın olduğumuz andır dua. Mevlana ne güzel söylemiş "Dua ve ibadet. Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de. ömür de hoştur." O zaman dua etmek için sıkıntıda olmayı. birşeyi istemeyi beklemek gerekmez. En güzeli rahatlıkta. sağlıkta da Allah'ın rahmetine sığınmaktır.Dua etmek için özel şartlar yoktur. Ancak bazı önemli ay. gün ve gecelerde yapılan dua ve ibadetin fazileti daha fazladır. Bu kitapta Arefe günü. Aşure günü. Berat gecesi. Haftanın günleri. Kadir gecesi. Recep. Şaban. Ramazan ayları. Zilhicce ayı gibi özel zamanlarda yapabileceğiniz namaz ve duaları birarada bulacaksınız.Ayrıca ağrı ve hastalıklarda dua. belaları engelleyen dua. borçtan kurtulma duası. dertleri gideren dua. hacet için. istihare namazı. selam ayetleri ve Yasin. Fetih. Tebareke. Amme. Rahman.Vakıa. Cuma. Kıyame Sureleri Arapça. Türkçe ve mealleriyle kitapta yeralıyor.Dostlarınıza. evlatlarınıza hediye edebileceğiniz. başucunuzdan ayırmayacağınız gül kokulu bir kitap.Dualarınızın kabul olması dileklerimle...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...