Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Programı İçin Arapça Soru Bankası Arapça 2; Çıkmış Sorular - Deneme Sınavları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Arapça Soru Bankası olarak hazırladığımız, bu kitap esas itibariyle, açık öğretim fakültesi ilahiyat ön lisans programında okuyan öğrencilerin Arapça 2 dersinde yer alan on ünite kazanımlarına göre test yoluyla aynı zamanda özellikle Arapça gramer bilgisini ölçmek isteyen ilahiyat fakültesi, Arap dili ve edebiyatı, Arapça öğretmenliği, İmam Hatip Lisesi 11,-12. Sınıf öğrencilerine de hitap etmektedir.Testlerden önce her ünite için sınavda sizlere çok faydası olacağı düşünülen hap bilgiler verilmiştir. Bu bilgilerin öğrenilmesi sınav başarınıza mutlaka katkı sağlayacaktır. Her ünite için 30 soru hazırlanmıştır. Ayrıca bir ara sınav başarınıza mutlaka katkı sağlayacaktır. Her ünite için 30 soru hazırlanmıştır. Ayrıca bir ara sınav bir de dönem sonu sınavı bulunmaktadır. Ardından daha önce sınavlarda çıkmış sorulara yer verilmiştir. Bu sorular daha önce sınavlarda çıkmış sorulara benzer paralel sorulardır. Testler bitirildikten sonra öğrenci tarafından yanlış cevaplanan şıklardaki konuların tekrar edilmesi tarafımızca önerilmektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...