Adalet

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Adalet" altı harften oluşan kısa ama keskin bir kelime. Varlığı insanlık için huzur ve mutluluk, dünya ve ahiret saadeti; yokluğu zulüm, yoksulluk, yoksunluk, toplumsal kargaşa, savaş, ölüm ve gözyaşı...Adalet; etkisi tüm dünyayı ve insanlığı kapsayan kavram.Kaf Dağı'nda Anka Kuşu, kuşun ağzında zeytin dalı, serçenin göz yaşı, kafeste yaşayan kuşun uçmayı hastalık sanısı; özlenen, aranan, tecellisi beklenen, bazen gerçekleşmesinden umudun kesildiği ütopik bir yaklaşım ya da ilahi adaletin yerini bulacağı inancının rahatlaması...Nedir adalet?Kız çocuklarımıza verdiğimiz isim, sokak ve meydanlara simgelediğimiz heykel, siyasilerin inandırıcılığına kâni olduğu siyasası, hatiplerin kürsülerde sözlerini süslemek için sık sık başvurduğu kavram, zulme başkaldırı, zalimin yüzüne zulmünü söyleme; kitapların, filmlerin, hikâyelerin, romanların, şarkıların, destanların, türkülerin konusu, saraylarımızda duvarları süsleyen veciz söz...Elinizdeki çalışma adalete dair kapsamlı bir araştırmanın sonunda ortaya çıktı. Adalet konusunda her yeni sözün, her okumanın, her araştırmanın ayrı bir önemi olacağı düşüncesiyle sizlerin istifadesine sunuldu.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...