Ahkam Tefsiri Tercümesi 2 Cilt

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ahkam Tefsiri Tercümesi Eserde yer verdiğim ayetleri 10 açıdan ele aldım:1. Lafzi tahlil: Burada dil ve tefsir alimlerinin görüşlerine yer verdim.2. Kısa mana: Burada ayetin özet bir şekilde manasına yer verdim.3. Sebeb-i nüzul: Eğer mevzubahis ayetin sebeb-i nüzulü varsa ona yer verdim.4. Siyak-sibak: Ayetlerin öncesi ve sonrasıyla irtibatını kurdum.5. Mütevatir kıraatler.6. Kısa irab.7. Tefsir incelikleri: Bu başlık altında ilmi incelikler ile edebi nüktelere yer verdim.8. Şer'i hükümler: Bu başlıkta delilleriyle birlikte fakihlerin görüşlerine ve kendi tercihime yer verdim.9. İrşad: Kısaca ayet-i kerimenin bizi irşad ettiği hususlara değindim.10. Sonuç: Burada da ilgili ayetlerin hikmet-i teşriine işaret ettim. Hamd alemlerin Rabbi Allah'a mahsustur.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...