Ahmet Hamdi Akseki Sempozyumu

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  MERHUM AHMET HAMDİ AKSEKİ, KLASİK MEDRESE EĞİTİMİ YANINDA DÂRULFÜNÛN ULÛM-I ÂLİYYE-İ DÎNİYYE ŞUBESİ, DÂRULHILÂFETİL-ALİYYE MEDRESESİ VE MEDRESE- TÜL-MÜTEHASSISÎN FELSEFE, KELÂM VE HİKMET-İ ÎLÂHİYYE ŞUBESİ GİBİ MODERN MEKTEPLERE DE DEVAM EDEREK HER İKİ EĞİTİM-ÖĞRETİM SİSTEMİNİ YAKINDAN TANIYAN BİR ENTELEKTÜEL ÂLİM PROFİLİNE SAHİP OLMUŞTUR. BUNUN YANINDA O, ANADOLUYA GEÇEREK YAZILARIYLA VE VAAZLARIYLA MİLLİ MÜCADELEYE ETKİN DESTEK VEREN MÜCAHİD BİR KİMLİĞE DE SAHİPTİR.AYNI ZAMANDA YENİ DEVLETİN BÜROKRATİK YAPILANMASINA DA CİDDİ KATKILAR SUNAN MERHUM VE MAĞFUR AKSEKİ, BU ÇERÇEVEDE TEDRİSAT UMUM MÜDÜRLÜĞÜ, DİYANET İŞLERİ REİSLİĞİ HEYET-İ MÜŞAVERE AZALIĞI, DİYANET İŞLERİ REİS MUAVİNLİĞİ VE NİHAYET DİYANET İŞLERİ REİSLİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNMUŞTUR. ELİNİZDEKİ KİTAP, İŞTE BU ÇOK YÖNLÜ ÂLİM, MÜCAHİD, MÜTEFEKKİR, ENTELEKTÜEL VE DEVLET ADAMINI BÜTÜN YÖNLERİYLE TANIMAYI AMAÇLAYAN BİR SEMPOZYUMUN HASILASIDIR. BU SEMPOZYUM, BİR DİĞER İFADESİYLE BİLGİ ŞÖLENİ, AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANLIĞINCA 8-9 KASIM 2013 TARİHLERİNDE ANTALYADA DÜZENLENMİŞTİR. BÖYLESİNE ÖNEMLİ VE HAYIRLI HİZMETE, DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI ANTALYA İL MÜFTÜLÜĞÜ DE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMİŞTİR. ÜLKEMİZİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEKİ İLAHİYAT FAKÜLTELERİNDEN ALANLARINDA YETKİN, DEĞERLİ ARAŞTIRMACILAR BU SEMPOZYUMA İLGİ GÖSTERMİŞ VE BİRİKİMLERİNİ ORTAYA KOYMAK ÜZERE BAŞVURMUŞLARDIR. DÜZENLEME KURULUNA ULAŞAN YÜZ YİRMİYE YAKIN TEBLİĞ ÖZETİ ARASINDAN, İKİ GÜN BOYUNCA PLANLANAN ALTI OTURUMDA SUNULMAK ÜZERE, TİTİZ BİR ELEME İLE OTUZ TANESİ SEÇİLMİŞTİR. HEPSİ ÇOK KIYMETLİ BU TEBLİĞLERİN YİRMİ DOKUZU SUNULMUŞTUR. BU SEMPOZYUMDA AHMET HAMDİ AKSEKİNİN HAYATI, ESERLERİ, İCRA ETTİĞİ GÖREVLER, İLİM ANLAYIŞI, FARKLI İLİM DALLARINDAKİ BİRİKİMLERİ, TEZLERİ, ENTELEKTÜEL İLGİ VE YAKLAŞIMLARI GİBİ ONA DAİR FARKLI BOYUTLAR ELE ALINMIŞ VE İNCELENMİŞTİR.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...