Ailemizle 52 Derste Ahlak

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aile bireyleriyle birlikte etkin ve verimli bir şekilde zaman geçirebilmekAile yuvasını aynı zamanda bir okul ortamına dönüştürmekÇocuklarımızı güzel ahlaklı insanlar olarak yetiştirebilmekAilemizle birlikte İslamın güzel ahlak ilkelerini öğrenmekSevgili Peygamberimizin güzel ahlakını tanıyabilmekOnun Sizin en hayırlınız ahlakı en güzel olanınızdır. kutlu müjdesine nail olabilmekDinimizi öğrenirken öğretmek; öğretirken öğrenmekKitap okumayı ailemizin bir alışkanlığı hâline getirmekİş ve arkadaş toplantılarımızda birlikte kitap okumak için Sevgi, merhamet, kardeşlik, dürüstlük ve hayâ gibi güzel ahlak özelliklerini ayet ve hadisler ışığında öğrenmeye ne dersiniz?Bu kitap günümüzde yaşanan ahlakî bunalımlara ve bozulmalara karşı çözüm önerileri niteliğindeki ahlak derslerinden oluşmaktadır. Faydalı olması dileklerimizleGümüş Kalemler
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...