İtikada Dair Üç Risale | Akaid Risaleleri | İmam Kuşeyri

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

AKAİD RİSÂLELERİ[İTİKADA DAİR ÜÇ RİSÂLE]

Âlimler, Islâm tarihi boyunca itikat meselelerine son derece önem vermis ve bu mevzudabirçok eser üretmistir. Bu kitap Imam Kuseyrî’nin (k.s) Âlemlerin yaratıcısı Allah, AllahTeâlâ’nın sıfatları, rızık sefaat, kader, Kur’an’ın özellikleri, iman gibi itikadi konularla ilgiliüç risalesinden olusuyor.

Çalısmada Kuseyrî’nin üç eseri tercüme edildi. el-Fusûl fi’l Usûl risalesinde itikad ile ilgilimeseleler anlatılrken el-Lüma’fı’l-İtikâd risalesinde dinin temel meseleleri izah ediliyor.Son risale olan el-Kasîdetü’s-Sûfiyye’de Es’aî itikadı konu ediliyor.

Akaid Risaleleri, Semerkand Yayınları’ndan çıktı.

Teknik Özellikler;

Sayfa Sayısı: 80
Ebat: 12 X 16 cm
Dil: Türkçe
Cilt Tipi: Karton
Kağıt Tipi: Kitap Kağıdı

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...