Akdem Cep Sözlük; Arapça Türkçe - Türkçe Arapça

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dil öğreniminde sözlüklerin öğrencinin temel başvuru kaynaklarından birisi olduğu açıktır. Dolayısıyla dil öğrenmeyi kolay ve zevkli bir hale getirmede öğrenciye yardımcı olacak sözlüklerin yazılması bir zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle son dönemlerde bu hedefi gerçekleştirmeye yönelik büyük çabaların sarf edildiği ve çeşitli ebat ve özelliklerde Arapça-Türkçe çift dilli sözlüklerin hazırlandığı göze çarpmaktadır. Ne var ki bu sözlüklerin tamamına yakını verdiği sözcükleri açıklayacak örnek cümleleri içermemektedir. Hâlbuki sözcükler cümlelerin içinde tam olarak anlamlı hale gelir. Sözlükte sözcüklerin örnek cümlelerle birlikte verilmesi öğrencinin kelimelerin ve anlamlarının öğrencilerin zihnine yerleşmesini kolay hale getirir ve daha kalıcı kılar. Ayrıca bu sayede öğrenci sözcüğü cümle içinde okurken başka kelimeleri de öğrenme fırsatı bulacaktır. Sözlük, Arapça öğrenmeye yeni başlayanlara ve giriş seviyesindeki öğrencilere hitap etmektedir. Yaklaşık olarak 3000 sözcük ve cümle içermektedir. Verilen örneklerin Arapça öğrenmeye yeni başlayanların seviyesine uygun, sade, kısa ve anlaşılır olmasına dikkat gösterilmiştir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...