Akif'ten Gençliğe

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Akif, medeniyetin sözcüsü, milletin temsilcisidir. Akif, yaşadığı üç kıtanın tarihini bütün derinlikleriyle bilir. Yaşadığı coğrafyanın sıkıntılarını ömür boyu kendi derdi olarak haykıran bir fikir işçisidir. Akif, elindeki sanat ve düşünce fenerini gözüne değil, önüne tutmuştur.Akif bir eylem adamıdır.Hem söz hem de kelam erbabıdır.Sezai Karakoç: "Akif kadar, hayatı şiire ve şiiri hayata ekmiş bir şair yoktur." der. Onun sanatı hisli bir yüreğin iniltisidir. Safahat şairi, İstiklal Marşı şairi,İslam ve Kur'an şairi gibi sıfatlarla anılan Akif'in şair kimliği yanında idealistliği, dava ve düşünce adamlığı bu unvanlarla iç içedir. Akif, bir medeniyetin sözcüsü, bir milletin temsilcisidir.Akif örnek ve önder bir gençlik inşa eder: Asım'ın nesli: Bu nesil ilim ve irfan kazanarak sorunların üstesinden gelecek kurtarıcı bir nesildir.Bu nesil batılı anlamda bilimi öğrenecek ama İslam ahlakına ve inancına sarsılmaz bir bağlılık gösterecek ve böylece kurtarıcı bir nesil olmanın dinamiklerini temin edecektir.Akif'in bu nesle öğüdü kısa ve nettir:"İhtiyar amcanı dinler misin, oğlum NevruzNe büyük söyle, ne çk söyle, yiğit işte gerek,Lafı bol,karnı geniş soyları taklit etme.Sözü sağlam, özü sa l p a m adam ol, ırkına çek."Elinizdeki kitap Asım'ın nesline reçete ve rehber niteliğindedir. İyi okumalar.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...