Akıldan Kalbe Yolculuk; Bediüzzaman Modeliuluk

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
* Bediüzzaman, düşünce sistemini oluştururken ve inancını delillendirirken mantık ilmininasıl kullandı?* Maddeci ve tabiatçı anlayışın ileri sürdüğü tezleri nasıl çürüttü?* Atom içi dünyalardan tevhid hakikatine nasıl bir yolculuk gerçekleştirdi?* Bediüzzaman'ın 'iki hikmet' analizi nedir ve neden önemlidir?Bu kitap, Bediüzzaman'ın hayret verici kişiliğini ve eserlerini anlamaya yönelik birçalışma.Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Bediüzzaman Said Nursî'nin tefekkür sistemini, kâinat görüşünüve ulaştığı imanî sonuçları analiz ediyor. Bediüzzaman'ın eserlerini yazarken modernbilimlerin hangi metotlarından faydalandığını tespit edip Bediüzzaman'ın görüşlerini hemakademik olarak doyurucu ile hem de anlaşılır bir şekilde anlatıyor.Diğer bir deyişle, Bediüzzaman'ın hayatı ışığında, insanın "Akıldan kalbe yolculuğu"nu...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...