Aklına Bir Söz Söyle Hayatın Anlam Kazansın

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aklına Bir Söz SöyleAklına bir söz söyle!Akıllı olsun da, akılcı olmasın.Önce aklını başına, sonra da başını iki elinin arasına alıp derin derin düşünsün!Ben kimim? Yaratılış gayem nedir? Yerim neresidir? Nereden geldim? Nereye gideceğim?Aklına bir söz söyle!Bir gün aklı ve vicdanı ona bir şeyler diyecek olursa, vicdanını çok dikkatli dinlesin!Aklına bir söz söyle!"Kızıl kına ak ellerde,Sürmede kaşta güzeldir.Hakk'ın kelâmı dillerde,Akılsa başta güzeldir."Madem akıl başta güzeldir, dikkat etsin! Kendini ayağa düşürüp de rezil etmesin. Ayağa düşen akla her gelen bir tekme vurur.Aklına bir söz söyle!Aklıyla mağrur olmasın.Aklıyla mağrur olan, gönlünü viraneye çevirir. Virane olan gönülde ise bülbüller şakımaz, baykuşlar öter.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...