Antik Çağdan Geleceğe Para

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Para yokken insan vardı fakat insanlık tarihi parayla başladı.O halde şimdiye kadar yapılmamış bir şey yapılabilir; insanlık tarihi "para" olgusumerkeze konularak yazılabilirdi.Antik Çağdan Geleceğe PARA'da, paranın iktidar ilişkilerine, mitlere, toplumsalhayatın örgütlenme biçimlerine uzanan etkilerini görmek, çoğu yerde küçük anekdotlarbiçimde anlatılan hadiselere şahitlik etmek gerçek bir okuma zevki veriyor.Çoğumuzun zihninde soyut ve 'kaydi' bir anlam dünyasına işaret eden 'para'nın tarihiseyir içindeki etkilerini bütünlüklü bir bakış açısıyla gösteren Dursun Ali Yaz, bugüne kadar ortaya konmamış bir bakış açısıyla geçmişten geleceğe paranın yazılmamıştarihini kaleme alıyor. "Binlerce yıllık uygarlık yolculuğunda bizleri yalnız bırakmayan tek şey paraydı. İşte bukitap, antik çağdan emekleyerek yola çıkıp şimdilerde ışık hızına erişen paranınmuhteşem serüvenini merak edenler için yazıldı."Dursun Ali YAZ "11.000 yıldır kullandığımız para türlerini bilim ve akıl eleğinden geçiren yazar, paraolgusunu Trampa Para, Mal Para, Tartı Para, Madeni Para, Kâğıt Para ve Sanal Paraolmak üzere altı kategoriye ayırıyor. Paranın ruhu, özü ve şeklini baz alarak yaptığı buayırımın para felsefesinde yepyeni bir sayfa açacağına inanıyorum. Uzun ve disiplinlibir çalışmayla ortaya çıkardığı eser, paranın yalnızca tarihini değil servet ve devletkavramlarıyla ilişkisini sosyolojik, kültürel ve yönetsel açıdan irdeliyor."Dr. Yılmaz ARGÜDEN
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...