Arapça Dil Bilgisi Soru Bankası

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Arapça Dil Bilgisi Soru Bankası olarak hazırlanan bu kitabın muhatap kitlesi genel anlamda ArapDili Grameri eğitimini alan, özel anlamda da İlahiyat veya İslamî İlimler fakültelerinde hazırlık eğitimigören, muafiyet sınavlarına hazırlanan öğrencilerdir. Test usulüyle hazırlanan sorular, MarmaraÜniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde okutulan el-Kavâid el-Müşeccia serîsinin konuları temel alınarakhazırlanmıştır.Kitabımızda üç farklı kısım vardır. Birinci kısımda Nahv ile alakalı sorular, ikinci kısımda Sarf ile alakalısorular, üçüncü kısımda da hem Nahv hem de Sarf konularını kapsayan genel sorular yer almaktadır.Öğrencinin, kendi bilgisini ölçebileceği bu testlerde basit, orta ve ileri düzeyde sorular vardır.Sorular bir önceki konuyu da kapsar şekilde hazırlandığından öğrencinin, başından itibaren sorularıdikkatlice çözmesi, söz konusu konuyu kavradıktan sonra bir sonraki teste geçmesi son derece önem arzetmektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...