Arapça - Okuma - Anlatma Soru Bankası

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Arapça Okuma-Anlama Soru Bankası olarak hazırlanan ve Arapça okuma-anlama bilgisini ölçmeyihedefleyen bu kitabın muhatap kitlesi genel anlamda ARAP DİLİ eğitimi alan, özel anlamda da İHL,İLAHİYAT veya İSLAMÎ İLİMLER fakültelerinde hazırlık eğitimi gören öğrencilerle, YDS ve YÖKDİLsınavlarına hazırlanan adaylardır.Okuma-anlama becerisini test usulüyle sınamak üzere hazırlanan sorular, Marmara Üniversitesi İlahiyatFakültesi'nde Okuma-Anlama dersinde okutulan Müşeccia serîsinin "Kitabu'l-Kıraa 1, 2,3" kitaplarınıesas almıştır.Eğitim-öğretim yılı içerisinde icra edilen dört sınava (vize) paralel olarak dört düzey halinde sunulansorularda ilk, orta ve ileri düzeyde okuma-anlama soruları bulunmaktadır. Yılsonu sınavı olan ve yıliçerisindeki bütün bilgileri sınayan muafiyet sınavları ise "deneme sınavı" ( ) şeklindeverilmiştir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...