Arapça Türkçe Künye Sözlüğü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Alanında farklı bir sözlük çalışmasına imza atan Akdem Yayınları Arapça Türkçe Künye Sözlüğünü okuyucularıyla buluşturdu.Arap toplumunun sosyo ekonomik ve kültürel yaşamanın bir parçası haline gelen künye böyle bir çalışmanın yapılmasını elzem kılmıştır. Dr. Mücahit Yüksel tarafından kaleme alınan eser Türkçe tercümeli ve tablolu anlatımıyla üç bölümden oluşmaktadır. Eski lügatler ve bu lügatlerin cümle içindeki gramer özellikleri incelenerek Arapların en çok kullandığı künyelerle örneklendiriliyor.İleri seviye okuyucularına yönelik Arapça Türkçe Künye Sözlüğü sayesinde Arap kültürünü daha yakından tanıyıp Arapçanızı geliştirebileceksiniz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...