Ashâb-ı Suffe

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ashâb-ı Suffe, ilk emri "Oku!" olan bir dinin ve ölüm tehdidi altında bile ilme öncelikveren bir peygamberin güzide talebeleridir."Oku!" emriyle başlayan bu eşsiz inkılâp, Allah Resûlü'nün (sas) olağanüstü çabalarıylazirveye ulaştı ve Suffe Ashâbı ile hayat buldu.Allah ve Resûlü'nün mesajını en iyi şekilde içselleştiren Ashâb-ı Suffe, Kur'ân ve sünnetiöğrenerek yaşamayı hayatlarının gayesi yaptılar. Hâl, hareket ve yaşantılarıylakıyamete kadar gelecek nesillere örnek oldular.Daha düne kadar okumayı ve yazmayı akıllarından bile geçirmeyen bir toplumun fertleriiken İslâm ile hayat bulan sahâbîler, o günden sonra ilim ve irfan aşığı oldular ve hayatlarını buna adadılar. Bu insanlar, gök kubbenin altında yaşayan en bahtiyarinsanlardı. Rehberleri, Kur'ân; okulları, Mescid-i Nebevî; öğretmenleri, peygamberlerinserveri olan Hz. Muhammed (sas) idi.Bu kitap; akıcı ve sade bir üslupla istifadenize sunulmuş olup en sevgilinin en özelöğrencilerini yakından tanımak, manen onların önüne diz önüne çöküp talebeleri olmak,nebevî ilim ve irfanla tanışmak için hazırlandı.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...