Ayasofya; Vatikan'ın Ayasofya Oyunları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
*Patrik Atnegoras ile başlayan ziyaret ve devam eden süreç içinde Sur içinde Vatikan benzeri özerk bir alan mı oluşturulmak isteniyor?*Ayasofya,Büyük İsrail planının bir parçası mı?*Katolik-Protestan-Evanjelist yapının organize ettiği Judaist Hıristiyanlar Birliği,İstanbul ve Ayasofya ile ilgili hangi planları yapıyor? *ABD ve Avrupa'da sık sık resmedilen minaresiz Ayasofya ne anlama geliyor?*Birinci Dünya Savaşı sırasında İstanbul'un işgalinde yaşanan "Binbaşı Ayasofya'ya sığınmıştırAyasofya binbaşıya."sözünün arkasındaki kahramanlık olayı nedir?*Fatih Sultan Mehmet Han'ın kılıç hakkı ve lanetli vasiyetine rağmen Ayasofya hangi oyunlarla müze yapıldı?*Patrikhane üç holding ve mason localarının korumasında mı?*ABD-Fener Rum Patrikhanesi arasındaki özel ilişkiler neler?*Fener Rum Patrikhanesi'ne verilen Ekümeniklik/Cihan Patrikliği ne anlama geliyor? *Vatikan, kutsal emanetleri Patrikhane'ye niye iade etti?*Türkiye gizli ev kiliselerle nasıl kuşatılıyor?Bu sorular başta olmak üzere birçok soru ve konuya dair bilgiyi Hakan Yılmaz Çebi'nin uzun araştırmalar ürünü olan bu çalışmasında bulacaksınız.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...