Aysel Buna Yürek Dayanmaz

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Halit Ertuğrul, her gün sayısız mektuplar alan bir yazar. Bumektuplarda müthiş olaylar, çeşitli anılar ve dönüş hikâyeleri yeralıyor. Mektuplar; başıboş, perişan, bitkin ve günahlara bulanmışhayatların nasıl kurtulup imanla buluştuğunu, yüreklerin nasıl huzurladolduğunu ve gözlerin nasıl yaşlar döktüğünü dile getirmektedir.Elinizdeki AYSEL isimli kitap da, böyle bir mektuptan oluşuyor.Öksüz ve yetim kalmış, yetiştirme yurdunda büyümüş, insafsızinsanların ve art niyetli kişilerin elinde gençliğini harap etmiş birgenç kızın, akılları durduran hayat mücadelesi ve sonunda amansızkanser" hastalığı...intihar edip kurtulmayı isterken, gönlüne doğan, içini aydınlataniman ışığıyla müthiş bir dönüş, ibretli bir son...İnsan ilişkilerini, gençlik problemlerini, toplumsal yozlaşmayısorgulayan bu kitap, intihar etmek üzere olan bir kızın kurtuluşunuanlatmaktadır.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...