Basın / Medya Arapçası Orta - Seviye -İçin - العربية الصحافة لغة

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
وسائل مختلف نتابع إننا إذ عالمنا، في بارزة مكانة ّّمختلف في حولنا يجري ما معرفة في تساعدنا التي المعلومات على للحصول ّعالم اإللتشمل وانتشارها وسهولتها ببساطتها اإلعالم لغة تميز وبسبب الحياة، مجاالتمستوياتهم كانت مهما العربية اللغة متعلمو يستغني فال المجتمع من واسعة شريحةيقرأون ما ويفهموا صحيحة، قراءة يقرأوا لكي العربية والمجالت الصحف قراءة عناألخطاء. من خالية كتابة ويكتبوا جيد،واالقتصادية السياسية األخبار َمل لتش األخبار؛ تنويع راعياٍوالعبارات واأللفاظ الكلمات من رُدْواألساليب.والمجالت الصحف من قتطفةخبر ُُّّومحتويً المعروفة،يناسب بما اإلعالمية التعابير من ومجموعة والمناقشة الفهم وأسئلة الكلمات بمعانيالعربية. متعلمي من المتوسط المستوى
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...