Battal Gazi; Anadolu Aslanı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Mağaranın içerisine girer girmez, içini garip bir heyecan kapladı. Ne garip şeydi. Daha önce hiç bu kadar heyecanlanmamıştı. Hüseyin Gazi kapkaranlık mağaranın içinde şaşkın şaşkın dururken, bir at kişnemesi duydu. Nereden geldiğini anlayamadığı ses, mağaranın duvarlarında yankılanmaya devam ediyordu:- İşte bu tay da al. Onun adı Aşkar Deveoğlu'dur. Kundaktaki oğlun pek bahadır bir delikanlı olacak.Aşkar Deveoğlu, kılıç, kalkan ve gürz onun kısmetidir. Hepsini de oğluna götür!Mağaranın duvarlarında bu ses çınladı durdu. Hüseyin Gazi, gürz, kılıç ve kalkanı aldı. Merakla tayın sesinin geldiği yöne doğru ilerledi."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...