Bayan Frisby ve Gizemli Kurtarma Ekibi

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bayan Frisby cesur bir tarla faresi; aynı zamanda iki kız iki erkek annesi. Ancak Bayan Frisbynin başı büyük dertte, çünkü küçük oğlu çok hasta. Öte yandan bahar geldi gelecek, havalar ısınıyor. Bahçesinde yaşadıkları çiftçi, toprağı sürmek için sabanıyla yakında çıkagelir. Bayan Frisby ile ailesi, saban toprağı altüst edip kışlık evlerini parçalamadan önce, dere kenarındaki yazlık eve taşınmak zorunda.Ama küçük oğlu bu kadar hastayken nasıl?Anahtarın yoksa kapıları açmak zor. Bayan Frisby, ailesini kurtaracak anahtarı bulmak zorunda. Onlara kim yardım edebilir?Akıllı fare Bay Ages mı? Karga Jeremy mi? Ormanın bilge baykuşu mu? YoksaGül çalısının içinde kimsenin bilmediği çok farklı bir dünya var. Kim bilir, belki Bayan Frisbynin aradığı anahtar oradadır. Gizemlikurtarma ekibindeVe belki, gül çalısının sakinleri de, kendilerine bambaşka bir hayat kurabilmek için bir anahtarın peşindedir.Bayan Frisby ve Gizemli Kurtarma Ekibi, sadece Amerikada bir milyondan fazla çocuğun severek okuduğu, bol ödüllü bir klasik.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...