Bedi İlmi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Eserin giriş kısmında bedî? ilminin tarihçesinden ve bedîiyyât türü eserlerden bahsedilmiştir.? Sanatların Türkçelerinin yanında parantez içerisinde Arapçaları da verilmiştir.? Muhassinât-ı ma?neviyyede 50, muhassinât-ı lafziyyede ise 27 sanat zikredilmiştir.? Okuyucunun daha kolay faydalanması için içindekiler kısmının peşinden alfabetik fihrist de hazırlanmıştır.? Konunun daha iyi anlaşılması için Arapça örneklerden önce Türkçe örnekler de sunulmuştur.? Örnekler âyet-i kerîme, hadîs-i şerîf ve Arap şiirinden seçilmiştir.? Verilen örnekler genelde açıklanmıştır.? Örneklerin hem edebî hem de eğitici olmasına gayret gösterilmiştir.? Arapça-Türkçe klâsik ve yeni birçok eserden istifâde edilmiştir
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...