Benim Sevgili Peygamberim

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Biricik Efendimiz, Sevgili Peygamberimiz, insanların en güzeliydi.Teni gül gibi pembemsi ve yumuşaktı (sallallâhu aleyhi vesellem); çok hoş kokardı.Sanki gül, kokusunu ve rengini Peygamberimizden almıstı.Sakalı siyah ve gürdü; kaslarıysa hilâl gibi.Disleri inci gibi bembeyazdı.İrice ve siyah gözlüydü.Kirpikleri uzun, kıvrımlıydı.O, eşsiz derecede zarif ve nurlu bir güzellikteydiDenir ki her insan Peygamber Efendimizin ruhundan bir iz taşır. Herkesin bedeninde Sevgili Peygamberimizin güzelliğine benzeyen bir taraf vardır. Ne kadar hoş değil mi? Acaba sizin neyiniz Peygamber Efendimizinkine benziyor? Bir düşünün bakalım Gözleriniz mi, teninizi mi, yoksa dişleriniz mi?Mutlaka Ona benzeyen bir tarafınız vardır.Doğuştan Peygamber Efendimize (sallallâhü aleyhi vesellem) benzemek çok güzel. Ancak Onu severek ve Onu örnek alarak duygu ve davranışlarımızla Ona benzemek daha da güzel.Onun hayatını öğrenerek Onun gibi fedakâr, cömert ve sabırlı olmak ne büyük şerefİster misiniz, kalbimiz de Ona benzesin! Bakışlarımız Onun gibi şefkatli ve merhametli olsun! Dilimiz Onun sözlerini konuşsun! Biz de girdiğimiz her yerde tatlı gülümsemeler, hoş kokular bırakalım.Kim istemez, değil mi?Ee öyleyse hemen başlayalım, Onun hayatını okumaya ve tanımayaHaydi çevirin yaprakları ve seyredin Kâinatın En Güzelini, Allahın En Sevgilisini
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...