Besmelenin Kudreti

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  "Bismillah" zikredenler için bir hazine, güçlüler için izzet, zayıflar için korunak, sevenler için nur, aşıklar için sürurdur."Bismillah" ruhların rahatıdır."Bismillah" bedenlerin kurtuluşudur."Bismillah" gönüllerin nurudur."Bismillah" işlerin nizamıdır."Bismillah" güvenenlerin tacıdır."Bismillah" vasılların (Allah'a ulaşanların) kandilidir."Bismillah" aşıkları zengin kılandır."Bismillah" kulların kimisini aziz, kimisini zelil kılanın adıdır."Bismillah" cehennemi düşmanlarını gözeten bir yer kılanın ve zemalini görmeyi sevdiklerine buluşma zamanı kılanın adıdır."Bismillah" sayı söz konusu olmaksızın "Bir" olanın adıdır."Bismillah" süre, sınır söz konusu olmaksızın kaim olanın adıdır."Bismillah" her surenin açılışıdır."Bismillah" kendisiyle yalnızlıkların güzel olduğu şeydir."Bismillah" salavatı tamam ve zanları güzel kılanın adıdır."Bismillah" kendisi için gözlerin uyanık akldığı zatın adıdır."Bismillah" bir şeye "Kün / Ol" deyince o şeyi dilediği gibi olduranın adıdır."Bismillah" kendisine dokunulmaktan müenzzah olanın adıdır."Bismillah" bir şey ile kıyas edilmekten yüce olan ve biriyle ünsiyet kurmaktan müstağni olanın adıdır.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...