Bir Delilik Yap

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Ben Dr. Faruk Öndağ... Binlerce genci sınava hazırlayan bir uzman olaraksöylüyorum: Korkacak hiçbir şey yok. Aslında sınavlar kolaydır. Sınav psikolojiniolumluya çevirebilir, motive olabilirsen, ilk adımı çoktan atmışsın demektir. Vebundan sonrası çok daha kolay olacaktır.'Geride kaldım, zaten dersler çok zor, yeterince soru çözmedim, bütün rakiplerimbenden daha çok şey biliyor,' diye düşünme. Unutma, en ileri giden ok, en geriyeçekilmiş yaydan çıkar.Kaçma, kaçınma, erteleme...Motive ol, harekete geç, biraz delir ve başar.Çünkü hayat seni bekliyor..."Yalnızca sınavlara hazırlanan gençler için değil, hayatın bütün sınavları için yazılmışbir kitap bu. Kendini genç hisseden herkese...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...