Bir Hikayem Vardı Anlatamamıştım

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bir güzel davettir şairinki. Benim de bu "ruh aşı"nda tuzum olsun istedim de gönlümü size açtım.-Mustafa CanCan ŞiiriŞiir, Mustafa Can'da bir istim sorunu tabii ki ..Atlet kısa mesafeli koşularda hızını, temposunugittikçe artırır. Can'sa maratonu kısa mesafe gibi koşuyor.Acelesi olan bir Amok telaşı da var tabii ki.Kaderi bakımından değil kızmışlığı ve telaşıbakımından bilinçli Amok sanki.Şiir muhakkak tam odaklanmış dilin çocuğudur. Tam odaklandığını hissettiğin şiirlerinde rahmetli Fazıl Hüsnü tadı sezdim. Yanılabilirim tabi ki. Şu andaki öncelik düşüncem bu.Bir ömrün hikayesini şiirlere boca ediyor Can. Bir büyük boşalma bu, yanardağın püskürmesi gibi ... Genel karakteri bu şiirlerin, sıla-yı rahm yaşayan kırılgan bir ruhun telaşlı dışavurumları.Bir çok şiirindeki savruk dil, bu telaştan olduğu kadar dışavurumdaki "serbest bilinç akışı"ndan da kaynaklanmışa benziyor. Bilinç akışı bir nevi "iç konuşma" tekniği ya da motivasyonu, şekli tarümar edebilir. Şekilsiz şeklin poetik tezadıdır bu.-Dr. Hüseyin Özbay
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...