'Bir' Kalbin Var Unutma!

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İnsan Vücuduna 'İçten' Bir Bakış"Dünya'da kendim kadar az bildiğim başka hiçbir şey yok"Hermann HesseNe kadar farkındayız, kalbimizin.Sadece sahilini dolaştığımız okyanusun, yani beynimizin.İç organlarımızın orkestra şefi olan küçücük hipofiz bezinin.Bir tenis kortu yüzeyine sahip akciğerlerimizin.En küçük görevlerini yapabilmek için bile, dönümlerce fabrika tesisine ihtiyaç olan karaciğerimizin.Süper mikroskopla incelendiğinde görülen, hücre metropolünde olanların. Vücudumuz içinde yer alanve problem çıkarmadığı müddetçe farkında olmadığımız birçok organımızın.Öğrenmek, yaşamaktır. Öğrenmek ve farkında olmak...Vücudunuzdaki mucizelerden birkaçının farkında olmaya, hatırlamaya ve kendinize "merhaba" demeyene dersiniz?Cevabınız evet ise, buyurun içinizde bir devr-i âleme.Muhteşem bir keşif yolculuğu sizi bekliyor...(Arka Kapaktan)YAZAR HAKKINDA:Adnan Şimşek01.07.1956 tarihinde Hakkı Bey ve Hilmiye Hanım'ın üçüncü çocuğu olarak Kosova/Priştine'dedünyaya geldi. Aynı yıl, Türkiye'ye ailece hicret gerçekleşti. Üniversite öncesi tahsil döneminiSakarya'da tamamladı. Sonradan adı Yıldız Teknik Üniversitesi olan İstanbul Devlet MimarlıkMühendislik Akademisi'nden (İDMMA) Elektrik Mühendisi diploması almaya hak kazandı (1980).Askerlik görevi öncesi ve sonrasında, iş hayatında çeşitli şirketlerin kurucu ortağı oldu ve bazılarındayönetici olarak görev yaptı. İstanbul Üniversitesi'nde lisans sonrası işletme eğitimi programına katıldı(1983). Mesleki çalışmalarının yanı sıra, gece bölümü ikinci öğretim işletme yüksek lisans eğitimini1996-97 döneminde, "Vakıflarda Toplam Kalite Yönetimi" konulu tez çalışması ile SakaryaÜniversitesi'nde tamamladı. Halen iş hayatındaki çalışmalarını sürdürmektedir.Öğrencilik yıllarında ve sonrasında Sinan BENGİSU müstear adı ile hazırladığı yazı çalışmaları çeşitlidergi ve gazetelerde yayımlandı. Yazılarının bir kısmı derlenerek, Cihan İlim-Araştırma MerkeziYayınları arasında yer aldı (İlimlerden Açılan Pencere, Yeni Bir Ufuk: BİYONİK, EsrarengizProgram).1986'da Semra Hanım'la birlikte inşa ettikleri gönül bahçelerinde Mehmet Şamil ve Zeynep, dünyahayatına "merhaba" dedi.Hayykitap'tan yayımlanan kitapları:'Bir' Kalbin Var Unutma!, Mayıs 202080 Dakikada Devr-i Âlem, Mayıs 2020Geçmişe Takılanın Geleceği Olmaz, Şubat 2020Hayat Farkından Sonra Başlar, Haziran 2019
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...