Bir Marka Değeri Olarak Oflu Hoca Kimliği ve Yetiştiği Ortam

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Oflu Hocalar, Trabzon'un Of ve Çaykara ilçelerinin oluşturduğu Solaklı vadisinde yetişen ve son üç asırdırAnadolu'nun her yöresinde kendinden sitayişle söz ettiren bir gerçeği olup özellikle Osmanlı döneminin son ikiyüzyılı ile Cumhuriyet döneminin 1980'li yıllarına kadar vatanın her sathında ün salmış din âlimleridir.Bu kitap, İslamî kimliği ile tanınan hocaların hayata atıldıkları coğrafyanın tarihini, İslâmlaşma sürecini, bölgeninzorlu koşullarını, eğitim seviyesini, medreselerini ve bu medreselerde yetişen hocaların kısa hayat hikâyeleri ilemarkalaşmasını sağlayan ilginç anekdotları konu edinmektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...