Bir Yılculuktur Aşk

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kendini okyanusta bir damla sanmaDamlanın içinde kocaman bir okyanussun"Seni kendime sakladım. Elimin değmediği ellerini ve dokunamadığım saçlarını usulca yüreğiminrafına kaldırdım.Yürüdüğüm yolların sana çıkması için değil, bir gün seninle birlikte yürümek için bekledim tümduraklarda.Sevdiğin olmak için değil, seni seven olmak için adadım ömrümü.Koltuğun en rahat yerini, masanın başındaki sandalyeyi sana ayırdım. Sakallarını, gözlerini veellerini başka kimse görmesin diye gecenin karanlığıyla örttüm de hepsini kendime sakladım. Bu dünyadaki cennetimizi sonsuzluğa taşımak için ahretlik bir tutkuyla sevdim seni.Seni, kendime sakladım. Hangi yağmurda ıslanıp üşüdüysen, ısıtmak için seni, yüreğiminyangınını sensizlik çırasıyla ateşledim.Seni gönlüme yakıştırdım, niyet ettim sonsuza kadar kendimi sana saklamaya."Günlük duyguların, geçici heveslerin, anlık iltifatların hüküm sürdüğü değil, ebedî güzelliklerinbarındığı "biz" mabedine dönüşü anlatan çarpıcı bir aşk hikâyesi.Ömür denilen seyrüseferde kâinatın işaret ettiği mesajların ışığında kendini keşfetme arayışı vetevafukların izinde bir hakikat yolculuğu...Canı yanacak diye korkan niyet etmeden dönsün yolundan.(Arka Kapaktan)Yazar Hakkında:Betül Ak Örnek1988 yılında İstanbul Sarıyer'de doğdu. Ailenin tek çocuğudur, doğma büyüme Sarıyerlidir.2008 yılında Fatih Örnek ile evlenmiş 2010 senesinde Eymen Kerim 2017 yılında ise Ali Mirzaadında iki evlat sahibi olmuştur.Üniversitede yönetim alanında bitirmiş olduğu bölümün, özel bir bankada yaptığı staj ve açtığıözel işletme deneyiminden sonra kendisine uygun olmadığını anlayıp sosyoloji bölümüneyönelmiştir. İlk çocuğu Eymen Kerim'i büyütürken kişisel gelişime ve yazmaya odaklanarakilkokul yıllarından gelen yazma yeteneğini aldığı profesyonel koçluk eğitimiyle birleştirmişhayatı sorgulamaya ve yazmaya başlamıştır.2015 yılından beri özel bir lisede eğitim ve öğrenci koçluğu yaparak öğrencilerin yanlış seçimleryapmasını engellemek amacıyla özellikle kendilerini tanıma ve meslek seçimi programlı çalışma,hedef belirleme, motivasyon konularında yardımcı olmaktadır.Hayykitap'tan yayımlanan kitapları:Bir Yolculuktur Aşk, Şubat 2020Kullanılan Reklam Mecraları : Kitap Ekleri, Sosyal Medya, Billboardlar
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...