Bitmemiş İnşa: Postmodernizm

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bitmemiş İnşa, üç bölümden oluşuyor, bu bölümler espice, adspice, prodpice. Sırasıyla arkanabak, önüne bak, ileriye bak... Birinci bölümde postmodern felsefenin dünü ve bugünü üzerindenmodernizm, postmodernizm, hakikat-sonrası, kitsch gibi kavramların yerli yerine koyulduğu birtartışma yürütülüyor. İkinci bölümde postmodernitenin sanat dallarındaki etki ve dönüşümlerininne olduğu konusuna odaklanılıyor. Kitabın son bölümü ise 2019 yılında Post Öykü dergisindeyapılan "Postmodernizm Öldü mü?" dosyasının ek yazılarla genişletilmiş hâlini içeriyor. AhmetMelih Karauğuz'un yayına hazırladığı Bitmemiş İnşa: Postmodernizm; her biri ilgili alanlardaçalışan felsefeciler, akademisyenler, sanatçılar tarafından kaleme alınan yazılarla edebiyat, resim,sinema, müzik, tiyatro gibi pek çok sanat türünün kuramsal serencamına, güncel durumuna vemuhtemel geleceğine ışık tutan kapsamlı bir başvuru kaynağı.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...