Bizans Karşısında Türkler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Osmanlı'nın son ve Cumhuriyet'in ilk dönemlerinde çeşitli arşiv kaynakları, kroniklerve yerli yabancı birçok tarihçinin kitaplarından beslenerek yazdığı kitaplarla "TarihiSevdiren Adam" olarak meşhur olan Ahmet Refik Altınay'ın kitapları Timaşokurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Sadeleştirilmiş akıcı bir üslupla hazırlananserinin üçüncü kitabı Bizans Karşısında Türkler'de, Osmanlı Devleti'nin kuruluşdöneminde Bizans İmparatorluğu'nun içerisinde bulunduğu durumu, Balkanları,Anadolu'yu, Anadolu Türk Beyliklerini, bunların birbirleriyle ve Bizans ile ilişkileriniokuyucularına aktaran Ahmet Refik, Bizans entrikalarına karşı Osmanlı Türklerininverdiği nefes kesici mücadeleyi gözler önüne seriyor. Osmanlı Devleti'ninkuruluşundan İstanbul'un fethine kadar geçen süreci Türkiye'de popüler tarihin kurucubabasından okumak farklı bir deneyim olacaktır.Bizans entrikalarına karşı; Ertuğrul Gazi'den Osman Bey'e, Orhan Bey'den SüleymanPaşa'ya, Akça Koca'dan Konur Alp'e, Murat Hüdavendigar'dan Yıldırım Beyazıt'a,II. Murat'tan Fatih Sultan Mehmet'e Söğüt'te filizlenen çınarın dallarını dünyayauzatmak için mücadele eden pek çok Osmanlı yiğidi bu kitapta bir zafer geçidinde...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...