Borularda Ayı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Latin Amerika edebiyatının efsanevi isimlerinden Julio Cortazar´in kaleminde hayat bulan Borulardaki Ayı, Urberuaga´nin resimlerinde kırmızı bir ayı olup yanımıza giriyor. Evimizin borularında dolaşıyor, bize dair, "insan gerçeğine" dair gözlemlerini anlatıyor. Borulardaki ayı, bir borudan diğerine geçerken, hem tıkanan boruları kurku ile temizliyor hem de insanları izliyor. Açık kalan bir musluktan elini yıkayıp insanların yanaklarını okşuyor, horultularını dinliyor, dağınıklıklarını eleştiriyor. Yalnız çocuklar için değil, çocuklarıyla birlikte Cortazar okuma fırsatını yakalamak ve çocukları bu iki büyük sanatının ortak ürünüyle tanıştırmak isteyen herkes için şimdi Türkçede...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...