Bu Sorular Adamı Dinden Çıkarır; Ama Merak Etmeyin Hepsinin Cevabı Var!

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ama merak etmeyin, hepsinin cevabı var!Soru sormak, düşünen insan olmanın en temel işaretlerinden. Konu İslam olunca sorulan sorularda, onlara verilen cevaplar da daha "hayati" bir hal alıyor. Evet hepimizin aklında dinle, Kur'an'la, Peygamber Efendimizin hayatıyla ilgili onlarca soru var. Kimimiz samimiyetle,tefekkür etmek, zihnin ve ruhun sınırlarını genişletmek, daha iyi anlamak için soruyor. Kimimizise Kur'an-ı Kerîm'de haşa "açık aramak", Müslümanları "köşeye sıkıştırmak" için sorularabaşvurabiliyor. Niyet ne olursa olsun sorulan bu sorulara yeterli, anlamlı, tatmin edici ve "hakiki"yanıtlar vermek önemli. Zira "Yarım doktor candan, yarım hoca dinden eder" lafını hatırlamaktafayda var.Bu çalışmamızda insanların sohbetlerde dillendirdiği ya da sadece içinde sakladığı "uç sorulara"Kur'an-ı Kerîm ayetleri ve onları hayatında en güzel şekilde yaşayan Hz. Peygamber'inuygulamaları ile cevaplar arayacağız. Çünkü biliyoruz ki ilahi dinlerin sonuncusu İslam, gerektoplumsal hayatla gerekse imani konularla ilgili olsun, gün içerisinde sorguladığımız, aklımızagelen, belki çekinip üstünü örttüğümüz pek çok soruya aslında sarih cevaplar veriyor.Müslüman birey sorgular, anlamlandırır ve izah eder. İşte sormaktan ve cevabını duymaktankorkmayanlar için temiz bir kılavuz, yeni bir pencere!Yazar Hakkında:Ümit ÖzdemirDoğu kökenli bir ailenin tek çocuğu olan Ümit Özdemir 1984 yılında İstanbul'da dünyayagelmiştir. İlk ve orta öğretiminden sonra İlahiyat Fakültesini tamamlayarak 2013 yılında MilliEğitim Bakanlığı bünyesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni ve İHL Meslek DersleriÖğretmeni olarak resmi görev yapmaya başlamış, günümüzde de bu görevine aktif olarak devametmektedir.2013 yılında yazarlık kariyerine başlayarak birçok araştırma yazıları kaleme almıştır ve buçalışmaları günümüzde de devam etmektedir. Dini ve kültürel alanda Kanal 7 ve Beyaz TV gibiulusal kanallar başta olmak üzere televizyon programları da gerçekleştirmiş, birçok radyo vetelevizyon programına da uzman konuk olarak katılmıştır.Milli ve manevi değerler üzerine birçok bakanlık, başkanlık, belediye, vakıf ve eğitimkurumlarında konferanslar da gerçekleştirmiş, moderatör ve konuşmacı olarak programlaryapmıştır. Çalışmalarını günümüzde de devam ettiren Ümit Özdemir evli ve bir çocuk babasıdır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...