Bütün Yönleriyle İslamda Çocuk Terbiyesi

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Çağımızdaki baş döndürücü bilimsel gelişmeler ve modern hayat tarzı, ideâl çocuğu yetiştirmede cançekişen günümüz insanını, hiçbir dönemde olmadığı kadar âciz bırakmış, İslâm toplumu da bundannasibini almıştır. Bu hayati meselede ciddi bir arayış içinde olan İslâm dünyası, canhıraş bir çabayla,modern dünyada terbiyeli bir çocuk ve dolayısıyla ideal bir nesil yetiştirmenin çarelerini aramaktadır.Bu vahim durumun farkında olan bir ilim adamı olarak, bu arayışa bir katkı sunmak amacıyla bu kitaportaya çıkmıştır. Çalışmama öncelikle, olmazsa olmazımız olan Kur'an ve Sünneti esas almaksuretiyle, geçmişten günümüze İslâm ilim mirasında bu konuya ışık tutan çalışmaları, hatta söylenenveciz ifadeleri dahi ele alarak ve inceleyerek başladım. Daha sonra, günümüz dünyasında çocukterbiyesine dair yapılan yerli ve yabancı çalışmaları ele alıp, istifade sadedinde öncekilerle mezcetmeye ve geçmişten günümüze uzanan bir köprü inşa etmeye çalıştım. Özellikle pedagogların (Çocukgelişimi uzmanları) ve çocuk psikologlarının görüşlerine de yer vermek suretiyle, dinimizin sunduğuprensipleri, bilimin katkılarıyla zenginleştirdim.Bu kitabımı, çocuk terbiyesi açısından bir başucu kitabı olacağı inancıyla hazırladım ve kitabımdatoplumun her kesiminin rahatlıkla anlayabileceği bir üslup kullanmaya gayret gösterdim. Birkardeşimin dahi istifade etmesi, yarasına bir an olsun merhem olması durumunda, kendimi bahtiyaraddedeceğim.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...