Çağa Şeren Verenler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Büyük adamlar zor zamanlarda ortaya çıkar ya da zor zamanlar büyük adamları sahneye sürer. Zorzamanlarda hasbilik, maddi refah yıllarında ise hesabîlik öndedir. Bu yüzden münafıklar Mekke devrindedeğil, Medine'de boy gösterir.Minarelerin tepesindeki işaretlere, sınırdaki direklere ve de dağlara alem denir. İnsana İslamîsorumluluklarını hatırlatıp, Cennet'in yolunu göstermesi cihetiyle alimler de lafız ve mana itibariylealemdir.Her dönemde İslâm'a hizmet yolunda memurlar kadrosunda yüz binlerce insan görev almıştır. Lakinküfrün yıkıcı hamlelerine karşı göğsünü siper eden alimlerin sayısı yekûna göre çok azdır. Milyonlarınistikametine de, hidayetine de o azlar vesile olmuştur. Onların etrafında yetişenler -ümmeti bölmedibilakis- bölünen ümmete şöyle diyerek camilerde omuz omuza olmaya çağırdı: "'Mesleğim haktır veyadaha güzeldir.' demeye hakkın var. Fakat 'Yalnız hak benim mesleğimdir' demeye hakkın yoktur."Hasbi Müminler bizden önce geldiler, İslam Milleti'nin varoluş savaşında en ön safta durdular, yılmadılar,korkmadılar, kalemle, kelamla ümmeti uyanmaya çağırdılar. Hayatlarıyla destan yazdılar. Yol açtılar, izbıraktılar, çağa şeref verdiler, Cennet'e alem oldular.İdeologlar da ideolocyalar da fânidir. Tek bir mevsim yaşayıp yok olurlar. Hz. Adem'den Kıyamet'e kadarbekası bozulmayacak İslam'a tabi olanlara ise Allah Azze ve Celle belli bir vakte kadar "beka" hükmüvermiştir. Bu yüzden ideoloclar "canlı cenazelerin" omuzlarında taşınıp toprağa verilince unutulur.Heykeller, tenleriyle birlikte davaları da ölenleri hatırlamak için dikilir. Alimler, arifler, müminmütefekkirler ve dava adamları ise bedenleriyle ölür, mücadeleleriyle yaşarlar:"Ölür ise ten ölür, canlar ölesi değil".Önden gidip İslam'a yol açanların hayatında bizim için işaretler, hikmetler ve ibretler var.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...