Çalınan Mektup

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Edgar Allan Poe'nun edebî tarzının gotik edebiyatın bugün geldiği yer açısından büyük önemtaşıdığı aşikârdır. Bunun yanı sıra onun tarzı; polisiye, bilimkurgu, fantastik gibi edebi türleringelişmesinde ve yeniden biçimlenmesinde çok önemli bir basamak oluşturmuştur.Üç ciltten oluşan Seçme Öyküler serimiz ile Poe'nun karakteristiğini yansıtan karanlık öykülerbaşta olmak üzere, edebî taşlamalarından örnekler, kadın algısını yansıtan öyküler gibi farklıkonularda kaleme aldığı çalışmalara öncelik verilmiştir.Poe'nun kimi zaman felsefi bir gerçeküstücülükle kurduğu dünya yardımıyla oluşturduğudehşetengiz atmosferi gözler önüne sererek "Çocukluğumdan beri diğer insanlar gibi olamadım.Diğerlerinin gördükleri gibi değildi gördüklerim," şeklinde tanımladığı sıra dışı dünyasınınkapılarını okuyucuya açıyoruz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...