Canan'ın Can Dostu Hz. Ebu Bekir (r.a.)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
O, henüz gençlik yıllarında canından çok sevdiği, cananı ve geleceğin peygamberi Hz. Muhammedin (a.s.m.) arkadaşıydı. Yıllar sonra can dostu kendine İslamı tebliğ ettiğinde tereddütsüz Müslüman oldu. Çünkü o Muhamme¬dül-Emine güveniyordu.İslamiyet onu Resulullaha kopmaz bir bağla bağladı, onun sağ kolu oldu. Kendini İslama adadı. Canıyla malıyla İslamın tebliğine çalıştı. Resulullah, kayıtsız şartsız bağlılığı ve sadakatinden dolayı kendisine Sıddîk unvanını verdi. Onu cen¬netle müjdeledi, Atîkullah dedi, Cen¬netliklerin Seyyidi olarak vasıflandırdı. Alemlerin Efendisine kayınpeder olma lütfuna erişti.O, en tehlikeli ve sıkıntılı zamanlarda Hz. Peygamberin hep yanı başındaydı. Ona hicret arkadaşı oldu. Kuran lisanıyla İkinin ikincisi oldu.Medine döneminde ger¬çekleşen bütün savaşlara katıldı. Hilafeti döneminde dinden dönme hareketlerine korkusuzca müdahale etti. Onun halifeliği pek çok ilklere sahne oldu. Kuran âyetlerinin Mushaf halinde bir araya getirilmesi onun döneminde gerçekleşti. Hz. Ebu Bekir, Habibullahın can dostuydu. Ömrünün her anı bu yüce dostluğun benzersiz örneklerine sahne oldu.Bu eserde tarihte benzeri olmayan ebedî bir dostluğun canlı örneklerini bulacaksınız.Bu eser size Cananın dostluğunu kazanma yolculuğunuzda rehberiniz olacak.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...