Cennet Yolunun İşaretleri Münebbihat Tercümesi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu kitap, asırlardan beri okunagelen çok kıymetli bir eserin tercümesidir.Bu eserde, başta Peygamberimiz sallallahü aleyhi ve sellem olmak üzere, birçok İslam büyüklerinin,cennet yolunun işaretlerini gösteren kısa ve özlü öğüt ve nasihatlerini bulacaksınız.Bu öğütlere göre hareket edenler, tabii ki cennet yolunda ilerleyen bahtiyar insanlar olacaklardır.Onun için, Münebbihat isimli Arapça eserin elinizdeki bu tercümesine, "Cennet Yolunun İşaretleri"adını verdik.Münebbihat'ı kaleme alan İbn-i Hacer-i Askalani rahmetüllahi aleyh, emsali az bulunur bir alimdir.Eserde, olabildiği kadar halkımızın kullandığı kelimeler kullanılmış olup ağır ifadelerden kaçınıldığı içinanlamakta zorluk çekmeyeceğinizi umarız.Daha rahat anlaşılsın için, parantez içinde yer-yer yardımcı kelimeler de kullandık.Gayemiz; bu güzel ve özlü öğütlerden Müslümanların istifade etmesidir...Beğenileceği ümidiyle takdim ederiz..*Kitabın Arka Kısmında Orjinal Arapça Metni Bulunmaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...