Cevşen-i Kebîr; Allah (celle Celâlühû)'in Bin İsmiyle Bilinen

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  İsimli bu duâyı okuyan için; Allah'tan başka kimsenin bilemediği birçok fayda, şan, şeref, bereket ve sayılamayacak kadar sevâb vardır. Yüce Allah (celle celâlühû)'tan, bunun gereği ile amel etmeye bizi muvaffak kılmasını niyâz eyleriz. Şüphesiz Yüce Allah (celle celâlühû) kullarına yakındır ve yapılan duâlara cevap verendir. Ca'fer-i Sâdık (radiyallahü anh)'tan, onun babasından ve dedesi Hazret-i Ali bin Ebî Tâlib'in oğlu Hazret-i Hasan'ın (radiyallahü anh) şöyle dediği rivâyet edilmiştir: "Ey oğlum! Resûlüllâh (sallallâhü aleyhi ve sellem)'ın sırlarından bir sırrı sana öğreteyim mi? Uhud Gazâsı'nın sıcak bir gününde Resûlüllah'ın üzerinde ağır örme bir zırh vardı ve sıcaklığın şiddetinden ve zırhın ağırlığından dolayı onu taşımakta zorlanıyordu. Peygamberimiz (sallallâhü aleyhi ve sellem) buyurdu ki: Ben başımı semâya kaldırdım ve semâ kapılarının açılmış olduğunu gördüm. Cibrîl (aleyhisselâm) bir nur ile yanıma indi ve dedi ki: Ey Allah'ın Resûlü! Selâm sana yâ Resûlallâh! Ben de, selâm senin de üzerine olsun dedim. Kardeşim Cibrîl (aleyhisselâm) devamla dedi ki: Allah ü Teâlâ sana selâm ediyor. Seni selâmet ve ikrâmla muhafaza ediyor ve sana buyuruyor ki: "Zırhını çıkar ve şu duâyı okuyuver. Artık sen onu okuyup, onu üzerinde taşıdığın zaman, seni bu zırhın korumasından daha iyi korur."
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...