Cinleri Uzaklaştırmak ve Büyülerin İptali için Sığınma Duası

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Cinleri Uzaklaştırmak ve Büyülerin İptali için Sığınma Duası


Bu isti'aze (sığınma duası) İmam Ca'fer-i Sadık (ra)dan rivayet edilmiş olup Mahmud Efendi Hazretlerimiz'in: "Evliyanın kutuplarındandır" diye vasfettiği Seyyid Muhammed Maliki Hazretleri tarafından nakledilmiştir. Bu dua haftada bir okunması halinde okuyan kişinin üzerinde büyüler varsa onları iptal eder, o hafta içinde kendisine büyü yapılırsa onları geçersiz kılar ve cinleri o kişiden uzaklaştırır. Tab1 ki birçoğumuz meşguliyetlerimizin çokluğundan dolayı sabah-akşam okuyamıyor, hatta günde bir defa okunacakları bile ihmal ediyoruz. Ama bu duanın haftada bir okunmasının kafi olması bizim için bir kolaylıktır. Herkese büyüler yapıldığı ve birçok cemaatimizin cinlerden zarar gördüğü günümüzde bu sığınma duası, hem okunmak ve hem de üzerinde taşınmak bakımından büyük bir kale ve manevi zırh vazifesi görecektir.

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...