Çocuğu Yeniden Keşfetmek

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bir medeniyetin "Çocuk nedir?" sorusu anlamını ancak o medeniyetin "İnsan nedir?" soruna vereceği yanıtta bulur.Farklı kültürlerin çocuğa ilişkin algıları, tanımları, yaklaşımları ve amaçları da köklerini, benzer biçimde o kültürlerin insan tanımında bulur."İnsan türünün devamı" anlamında bir gelecek inşası olduğu dikkate alınırsa çocuğun terbiye (eğitim), talim (öğretim) ve tedib (edep) süreci basit bir etkinlkik değil, bizatihi insan türünün kaderini belirleyecek bir eylemdir. Çocuğun tabiatını bozan bir çağın, insanın ve insanlığın geleceğini de tehlikeye düşüreceği unutulmamalıdır. Çocuk ile ilgili her türlü soru ve sorunu ele alırken yalnızca akıl yürütmeyi yani bilgiyi değil, gönül yürütmeyi yani sevgiyi de dikkate alarak yola çıkan bu teşebbüsün ümidi, çocuklar için aklın ahlakı mantık ile gönlün ahlakı edebi inşa edecek bir eğitim ve öğretim anlayışının inşasına katkıda bulunmaktır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...