Çocuk Yetiştirme Ahlakı; Muhteşem Ahlak Serisi 3

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Çocuk, varlığıyla büyük bir nimettir ve bir nimet ne kadar değerliyse oderece ağır bir külfete sahiptir. Bundan dolayı başta peygamberler vesahâbe nesli olmak üzere tüm insanlık, çocuk meselesinde çok ağırimtihanlara tabi tutulmuşlardır. Çocuk, yokluğuyla da ağır bir imtihanolarak onların karşısına çıkmıştır. Bugün bizler de hem varlığıyla hemyokluğuyla bu önemli nimetle her an imtihan edilmekteyiz.Hâl böyle olunca her anne ve babanın en öncelikli meselesi; çocuklarınıiyi yetiştirmek, onları iman, ihsan, irfan ve hikmet noktasında bir seviyeyeerişebilmelerini sağlamaktır. Ancak her anne ve babanın itiraf edeceğiüzere bu iş çok da kolay değildir. Her ne kadar zor olsa da bizlere emanetedilen çocuklarımızın iyi bir şekilde yetiştirilebilmesi bizim en aslîvazifemizdir.Bu aslî vazifemizi yerine getirebilmemiz için bize iyi örnekler, idealnumuneler, bu zorlu işin üstesinden nasıl gelebileceğimizi bizleregösterecek doğru bilgiler gerekir. Rabbimden niyazım odur ki bu kitabın;az da olsa bu sahada insanımıza bir katkı sağlaması, eksiklerintamamlanmasına, yanlışlıkların giderilmesine, aşırılıkların önlenmesineyardımcı olmasıdır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...