Çoktan Seçmeli Hayatlar İçin Ruh Diyeti

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Klimalı seminer salonlarında hayata olumlu bakmak kolay. Ezberlersin rolünü, çıkar oynarsın.Ama ölüm döşeğinde ezberlediğini değil, ancak yaşadığını oynayabilirsin.Birinde rol biter, perde kapanır. Diğerinde rol biter, perde açılır. Ve bu gerçek, yaşadığındakikaları okuduğun kelimelerin efendisi kılar.Okuduklarınla yaşadıkların uyuşmuyorsa eğer, ancak bir su birikintisindeki gökyüzü kadar derinolabilirsin.Bana kaç yıl yaşadığını, ne kadar çok şey bildiğini anlatma sakın! En nihayetinde sen, aldığın son nefes ve kurduğun son cümlesin. Salih Uyan Ruh Diyeti'nde "Bir telaş, bir koşturma. Nereye gidiyoruz böyle?" diye sorduruyorokurlara. Modern hayatın mutluluk reçetelerine, trend olan yaşam biçimlerine ters köşedenbakıp yaşadığımız kültürel değişimlerle fark etmeden kaybettiklerimize dikkat çekiyor. Kofözgüven yerine tevazua, malumatfuruşluk yerine hakiki bilgiye kulak vermeye davet ediyor.Ve diyor ki, "An gelir, nefesler tutulur. Kelimeler tükenir, bilgi kendinden utanır. İşte o zamanruhu dinlendirmek gerekir."Ruhunuza iyi bakın, biraz dinlenmesi için Ruh Diyeti'ne başlayın.Yazar Hakkında1976 İstanbul doğumlu. Selçuk Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Anadolu ÜniversitesiSosyoloji bölümlerini bitirdi. Ulusal bir gazetede köşe yazarlığı yaptı. Çeşitli dergi vegazetelerde eğitimle ilgili yazıları ve röportajları yayımlandı. İngilizce eğitimi üzerine yurtiçi veyurtdışında seminer ve konferanslar verdi. Türkiye'nin tek Altın Örümcek ödüllü İngilizce eğitimsitesinin kurucusu ve içerik editörüdür. Beşi çeviri olmak üzere yayınlanmış sekiz adet kitabıbulunan yazar, halen eğitim sektöründe yönetici olarak görevini sürdürmektedir.Kullanılacak Reklam MecralarıGazetelerde, dergilerde, kitap eklerinde ve dijital kanallarda haber, tanıtım, röportaj ve reklamçalışmaları Sosyal medyada yazar ile birlikte etkili tanıtım çalışmaları Tanıtım videoları Afiş, ilanve raf giydirme çalışmaları
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...