Çöp mü Hazine mi?; Geri Dönüşüm

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Her gün evimizden ve okulumuzdan poşetlerdolusu çöp çıkarıyoruz. Bu çöpler, öylecebırakıldığında çevremize hatta dünyamızazarar veriyor. Buna en güzel çözüm geridönüşümdür. Çöpe attığımız plastik, kâğıt,cam gibi maddeleri ayırarak çöp yığınlarınıazaltabilir ve geri dönüşüme gönderebiliriz.Sadece bunlar da değil, geri dönüşümünbirçok çeşidi var. Biz de ehemmiyetinibildiğimiz için bu sayıyı geri dönüşümeayırdık. Umarım sen de bu yazıyı okuduktansonra eşyaları çöpe atarken bir kez dahadüşünürsün.Ayrıca 16 sayfalık Rüzgargülü okul öncesi faliyet dergisi de her ay ücretsiz olarak hediye edilmektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...