Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Cübbeli Ahmet Hoca

Yükleniyor...

Cübbeli Ahmet Hoca

Cübbeli Ahmet Hoca Kimdir ve Kitapları Hakkında Bilgiler

Cübbeli Ahmet Hoca kitapları, Cübbeli Ahmet Hoca'nın kısaca kimdir:


Cübbeli Ahmet Hoca doğum tarihi : 27 Şubat 1965
Cübbeli Ahmet Hoca kaç yaşında : 56 yaşında
Cübbeli Hocanın gerçek adı : Ahmet Mahmut Ünlü
Cübbeli Hoca Fatih-İstanbul doğumlu (Aslen Giresun'lu)

27.02.1965 tarihinde Fatih ilçesinin Çarşamba semtinde dünyaya geldi. ilk tahsilini gördükten sonra resmi eğitim almadı ve medrese usulü eğitimini hayatı boyunca bırakmadı.  ilk ilim tahsili ismailağa caminin karşındaki terzi Fahri Efendinin yanında başladı. Cübbeli hoca çocukluğunun o dönemlerde dahi cübbe ve sarığa çok meraklıydı, annesinin namazlığını alıp başına sarar, namaz kılardı. Kibrit kutusundan cami yapar, çöplerinden de cemaat yapar ve onlara namaz kıldırırdı. Fahri Efendi’den ders aldıkları sırada, bir talebe arkadaşının da adının Ahmet olması üzerine, Fahri Efendi bu iki çocuğa hitap etmede karışıklık olmasın diye, Ahmet’e “Cübbeli Ahmet” ismini koymuş. O gün bugündür, Ahmet Hoca “Cübbeli Ahmet “ diye anılır olmuş. 

Cübbeli Ahmet Hoca nın tüm kitapları neşir tarihi sırasıyla ve içeriğiyle şöyledir:

 
1.     Dualarım Kitabı, Cübbeli Hocanın ilk yazdığı eser olan dualarım kitabı içerik olarak büyük dua kitabı ( macmuatül ahzab )'a benzesede gerek kolay anlaşılabilir olması gerek kapsamı nedeniyle piyasada bulunan pek çok dua kitabının önüne geçmektedir.

2.     Selam Risalesi -  Resaili Ahmediyye serisinin başlangıcı sayılabilecek bu eser cübbeli hocanın 2. kitabı olup alanında tek diyebiliriz. Selam vermenin önemi, selam vermenin hükmü ve kimlerin selamı verilip kimlerin selamı alınabilir gibi soruların cevapları bu eserde bulunmaktadır.

3.     Fıtratı Tağyir Risalesi - Tertemiz Fıtrat üzere yazılmış olan bu eser daha çok sakal ve sarık ile alakalıdır. Sakal bırakmanın hükmü, dindeki yeri gibi konular bu fıtratı tagyir risalesinde ele alınmıştır.

4.     Kuranı Mecid Risalesi - Bu eser kuranı kerimin fazileti, önemi, raflara terkedilişinin vebali gibi konuları ele almakta olup günümüzde büyük bir boşluğu doldurmaktadır. çünki her ne kadar kuranı azimüşşanın şerefini anlatmaya kitaplar yetmeyecek olsada zamanımızda bu konuyu ele alan pek eser bulunmamaktadır.

5.     Kuranı Hakim Risalesi - Kuranı Mecid risalesinden farklı olarak kuranı hakim risalesinde, kuranı kerimi okurken dikkat edilecek edepler, sünnetler, müstehaplar ve kuranı kerimi okumayla elde edilecek faydalar ele alınmıştır.

6.     Nüzülü Mesih Risalesi - İsa as'ın gelişiyle alakalı müstakil bir eser olan bu kitap alanında öncü konumdadır. Nuzülü mesih risalesi ile deccal ve isa mesih konularını anlamayacak insan kalmayacak diyebiliriz.

7.     İtikad Risalesi - Ehli Sünnet itikadının temelini ele alan bu risale kısa ve bir o kadar özlüdür. Her müslümanın inanması gereken şeyleri anlatan bu kitap esasında herkesin ezberlemesi gereken bir başucu kitabıdır diyebiliriz.

8.     Tasavvuf Risalesi - Cübbeli Hoca tarafından tasavvuf karşıtlarına cevap niteliğinde yazılan, tasvvufun ne olup ne olmadığını anlatan güzide bir resaili ahmediyye serisi kitabıdır.

9.     Abdest Risalesi - Abdestin farzları, mekruhları, sünnet ve müstehapları nelerdir? abdestin faziletleri ve abdestli olmanın gerekliliği hakkında kaleme alınmış günmüz türkiyesindeki belki tek eserdir.

10.     Tarikatı Aliyyede Rabıtaı Celiyye - Cübbeli Hocaya, Hacı Mahmud Efendi hazretlerimiz tarafından yazılması emredilen tek kitap diyebiliriz. Tasavvufta rabıtanın yeri, rabıtanın hükmü, rabıtanın şirk olup olmadığı ve rabıta çeşitleri hakkında kaleme alınmış akıcı üsluba sahip detaylı bir eserdir.

11.     Secerei Nebeviyye Risalesi - Efendimiz sav'in soy ağacını içeren kitaptır.

12.     Peygamber Efendımızi Hangi Dualarla Rüyada Görürüz - Fahri kainat Efendimiz sav'i rüyada görmek isteyenlerin okuması gereken salavatı şerifeler, surei şerifeler, dualar ve bunların hangi şartlarda kaçar adet okunması gerektiği gibi konular peygamber efendimizi hangi dualarla rüyada görürüz risalesinde ele alınmıştır.

13.     Oruç Risalesi - Ramazan orucu ve nafile oruçlar hakkındaki fıkhi bilgileri içeren kitaptır.

14.     Durru Meknun Kasidesi - Efendimiz sav'i övmek ve şefaat istemek için imamı azam hazretleri tarafından yazılan dürrü meknun kasidesinin tercüme edilmiş halidir.

15.     Recebi Şerif Risalesi - Recep ayının faziletlerini, ibadetlerini, namaz ve oruçlarını anlatan kitaptır.

16.     Şabanı Şerif Risalesi - Şaban ayının faziletlerini, namaz ve oruçlarını beraat gecesini anlatan kitaptır.

17.     Kurban Risalesi - Cübbeli hocanın kurban kesmekle alakalı kitabıdır. kurbana dair tüm fıkhi hükümler ve dualar resaili ahmediyye 17 risale olan bu kitapta

18.     Dürrü Meknun Kasidesi Şerhi - imamı azama ait kasidenin şerh ( açıklama ) yapılmış halidir. tercümesinden farklı olarak geniş izahata sahiptir.

19.     Ramazanı Şerif Risalesi - Ramazan ayına ait tüm ibadetler, namazlar, teravihin hükmü, ramazan orucunun farziyeti ve fazileti, itikafın önemi, her gün ve gecenin namazının fazileti cübbeli hocanın ramazan risalesinde anlatılmıştır

20.     Ezanı Muhammedi Rısalesi - Ezanın ehemmiyeti ve okunduğu yerler için bir eman oluşu bu risalededir.

21.     Dinin Direği Müminin Miracı Namaz - Namazın önemi, farziyeti ve hükümleri bu kitaptadır

22.     Namaz İlmihali - Namaza dair tüm ilmihal bilgileri bu kapsamlı şekilde bu risalede anlatılmıştır

23.     Tadili Erkan Risalesi - Namazı tadili erkana uygun kılmanın önemi ve tadili erkanın ne olduğu hükümlerini içeren risale

24.     Salavatı Şerife - Efendimiz sav'e salavat getirmenin önemi, sevapları ve çeşitli salavatı şerifeler ile salatül fatih sigası bu kitaptadır

25.     Bedir Ehli Ve Tevessül - Cübbeli Ahmet hoca tarafından tercüme edilmiş aslen seyyid alevi maliki hazretlerinin tertibiyle sıralanmış bedir ehlinin tam listesi bu eserdir ki okuyana çok büyük dünya ve ahiret saadeti getireceğini hem cübbeli hoca hem okuyanlar söylemişlerdir.

26.     Yahudi Ve Hıristiyanlar Cennete Girecek Diyenler Cennete Giremez - sadece cübbeli hoca değil ilmi bir heyet tarafından kısım kısım kaleme alınmış özellikle fetöcülerin iddialarına cevap niteliğinde bir reddiye kitabıdır.

27.     Cemaatle Namaz - cemaatin önemi, cemaatle kılınan namazın ehemmiyeti ve yanlız kılınan namazlara üstünlüğü gibi konular bu eserlde ele alınmıştır

28.     54 Farz Şerhi - Her müslümanın 24 saat içerisinde uygulaması gereken 54 farzı tek tek anlatan kitaptır

29.     Salavatı Kübra - elfi elfi salatün... diye başlayan okunması çok faziletli bir kitaptır. aynı zamanda rızık duası ve kün feyekün duasını da içermektedir.

30.     İstiğfaratı Münkize - Hasanı Basri hazretlerine ait olan bu eser gün gün okunması gereken istiğfarları içeren kitaptır ki editör olarakta okumayı en sevdiğim ve herkese tavsiye ettiğim 2 cübbeli hoca kitabından biridir.

31.     Mevaizi Kudsiyye - Kutsi vaazlar olarak bilinen bu eser imam gazali hazretlerine ait olup cübbeli hoca tarafından tercüme edilmiştir. herkesin okumasını tavsiye ettiğimiz eşsiz eserlerden birisidir.

32.     Her Bir Uzuv İçin Okunması Münasip Olan Şifa Ayetleri - Bedenin ve ruhun hastalıkları için okunması münasip olan kitaptır. özellikle eşsiz istiğfarları içeren 2. kısmı okumasını herkese tavsiye ederiz.

33.     Çörek Otu Mucizesi - Cübbeli Hocanın çörek otunu ve faziletini, hangi hastalıklar için nasıl kullanılması gerektiğini anlatan kitaptır.

34.     Ahlakı Nebi - Peygamber efendimiz savin ahlakını anlatan kitaptır. Hz. Aişe annemize Efendimiz sav'in ahlakı sorulduğunda; O'( sav)in ahlakı kuran ahlakı idi buyurmuştur...

35.     Salavatı Muzaafat - Efendimiz sav'e okunduğunda sevapları kat kat olan salavatı muzafaat kitabıdır. hacmi küçük, içeriği ise çok değerlidir.

36.     Sefer Duaları Cep - Yola çıkanların okuyacağı dualar, yolculuk esnasında okunanlar, hangi gün yolculuğa çıkılması gerektiği gibi bilgileri içeren risale sefer duaları kitabıdır.

37.     Her Derdi İyileştiren Bir Dua - Aslen Ahmet Errufai ks. hazretlerine ait olan bu kitap Cübbeli Hoca tarafından tercüme edilmiştir.

38.     Mehdi (A.S.) Gelecek - Hz. Mehdinin gelişi, Deccalle ilişkileri, İsa as.'ın nüzulü gibi konular bu eserde ele alınmıştır ve bu kitap aynı zamanda mehdi as geldi, aramızda diyen kişilere reddiye niteliğindedir.

39.     Mevlidi Şerif Kıraatı - Efendimiz sav'e yazılan mevlidin arapça ve türkçe tercümesidir.

40.     İstiğfar Risalesi - İstiğfarın çeşitleri, istiğfarın önemi, istiğfar örnekleri ile güzel bir eser

41.     Hac Ve Umre Duaları - hac ve umre ziyaretlerinde okunması gereken duaları bu eser içermektedir.

42.     Hayrettin Karamanın Batıl Görüşlerine Reddiyeler - reddiye kitabıdır.

43.     Hac Ve Umre Ahkamı - Hac ve umrenin farziyeti, hükümleri, hangi koşulda ne gibi fıkhi hükümler doğar konusunu anlatan kitaptır.

44.     Safer Ayında Okunacak Dualar - Safer ayının uğursuzluğu ve bu ayda belalar yağdığı gibi konular bu kitaptadır. ( * ilmin namusu adına şu bilgiyi vermemiz gerekir ki bu kitaba ebubekir sifil hoca ve mehmet talu hoca reddiye yapmıştır )

45.     İslamda Evlilik 1 - Evliliğin Faziletleri Ve Eş Seçerken Aranacak Vasıflar - evlenmenin önemi, eş seçiminde dikkate alınması gereken kriterler gibi konular bu kitaptadır.

46.     Peygamber S.A.V. Efendimizin Mevlid Kıssası Ve Mucez Hayatı - Efendimiz savin kısaca hayatını ve mevlid( doğum ) kıssasını anlatan kitaptır. hacimli bir eserdir. mevli şerif kıraatinden farklı içeriğe sahiptir.

47.     İslamda Evlilik 2 - Evlenilmesi Haram Olanlar - islamda evlilik serisinin 2. kitabı olan bu eser islam dinini kimlerle evlenmeyi haram kıldığını anlatmaktadır.

48.     Namaz Kılmayanların İki Cihanda Başlarına Gelecek Belalar - yazıldığı günden bugüne belki 500 binden fazla basılmış olan bu eser namaz kılmayan herkesi bekleyen 10 kötü akıbeti anlatmaktadır.

49.     Özel Kutulu Korunmuş Sır Seti - Yine Ahmet er Rufai hazretlerine ait olan bir eserdir. sırrıl masun ve dürrü meknun - seyfi kati olarak bilinir. türkiyede anlaşılması kolay olsun diye korunmuş sır ismiyle yayınlanmıştır.  içeriğinde bir kitap, bir muska ve bir ferman bulunmaktadır.

50.     İslamda Evlilik 3- Nişan Ve Nikah Ahkamı - nikahın hükümleri, nişanın nasıl olması gerektiği, imam ( dini ) nikahının hükmü ve nasıl kıyılması gerektiği gibi hüküm ihtiva edilen konular bu kitaptadır.

51.     27 Makbul Dua - Kuranı kerimde geçen Allahu tealanın ismi şeriflerini içeren kitaptır.  hangi ismi şerif kaç kere geçmiş nasıl okunmalı gibi konular bu eserdedir.

52.     Şifai Şerif Arapça - Kadı iyaz endülisi hazretlerinin eşsiz eseri olan şifai şerifinin tıpkı basımıdır. Cübbeli hocadaki nüshadan taratılıp basılmıştır. Cübbeli hoca bu kitabı tercüme etmemiştir. Cübbeli Hoca şifai şerifi sadece tıpkı basım yapmıştır, Tercümesi Merhum Ali kara hocaefendiye aittir. Tercümeye buradan ulaşabilirsiniz.

53.     Noel Tehlikesi - Cübbeli hocanın noel sohbetinin yazıya dökülmüş halidir.

54.     Hadislere İman - Hadislere imanın farziyeti ve hadisleri inkarın insanı götüreceği sonu anlatan kitaptır.

55.     Zinaya Yaklaşmayın - Zina ile alakalı sohbetin kitaplaştırılmış halidir.

56.     Peygamber Sevgisinin Alametleri - Cübbeli hocanın peygamberimizi sevmekle alakalı sohbetinin kitaplaştırılmış halidir.

57.     3 Vasiyetim - Fetö, Şia ve Vahhabi tehlikesine karşı kaleme alınmış bir risaledir.

58.     Erbaini İdrısiyye - İdris As'a öğretilen 40 ismi şerifi içeren kitaptır. her ismi şerifin havası ve esrarı bu kitaptadır. aynı zamanda arifan dergisinde ve lalegül dergisinde de parça parça yayınlanmıştır.

59.     Faizli Muameleler - islamda faizin hükmü ve faizden kurtuluşun duaları ve ticaret erbabına rehber niteliğindedir.

60.     Çok Faziletli Salatü Selamlar - Salavatı şerife kitabıdır. Diğer kitaplarda olmayan salavatlar bu eserdedir.

61.     Beşairül Hayrat - Hayırlı Müjdeler - Abdülkadir Geylani ks. hazretlerine ait olan bu eser türkiyedeki 2 tercümeden biridir. diğeri semerkanddan çıkmıştır

62.     Faziletli Kırk Salavatı Şerife - Yine Abdülkadir Geylani ks. hazretlerine ait bir eserdir. gavsül Azamın okuduğu salavatları içermektedir.

63.     Kadın Halleri Risalesi - Kadinlara ait meselelerin ele alındığı kitaptır.

64.     İman Ve İslam İlmihali - normal ilmihallerden farklı olarak akaid meseleleride ele alınmıştır. iman islam ilmihalinin 2. cildi ve iman islam ilmihalinin 3. cildinin yazımıda sürmektedir. Henüz çıkmamıştır. şimdilik sadece tek cilttir.

65.     El İhtiyatat İhtiyatlı Yirmidört Amel - her müslümanın dikkat etmesi gereken 24 mesele anlatılmaktadır.

66.     Düğümleri Çözecek Kıymetli Salavat - Okundukça dünya ve ahiret sıkıntılarını çözen düğümleri çözecek kıymetli salavat kitabı cübbeli hocanın salavatı şerifeler konusunda telif ettiği eserlerin devamı niteliğindedir.

67.     Dualarım Cep Boy - Büyük boy olan duaların kitabının içerisinden alıntılarla hazırlanmıştır. geniş kapsamlı değildir. Elinde dualarım kitabı olanların almasına pek gerek yoktur.

68.     İçki Uyuşturucu Kullananların Başlarına Gelecek Belalar - Hediyeli - Namaz kılmayanların iki cihanda başlarına gelecek belalar kitabı gibi bu kitapta içki içenleri bekleyen akıbeti anlatan kitaptır.

69.     Kuranı Kerimdeki Tüm Dualar - Kuranı kerimde geçen peygamber duaları, salihlerin duaları ve tüm duaları içeren kitaptır.

70.     Salatı Tefriciyye Ve Salatı Münciye Tüncina - türkiyede çok okunan tefriciye ve tüncina salavatlarının doğru okunuşları ile faziletlerini anlatan kitaptır.

71.     İbni Ebi Cemre Hazretlerinin Hayatı - Büyük alim ibni ebi cemre hazretlerinin hayatı ve müjdeci rüyalarını anlatan kitaptır.

72.     Kırk Hadisi Şerif - Efendimiz sav'in 40 hadisini içeren kitaptır. Tercümedir.

73.     Adetli Hanımlar İçin Koruyucu Dualar - Hanımların özel günlerinde okuyabilecekleri duaları içeren kitaptır. özellikle korkan kadınların okumasını tavsiye ederiz.

74.     Müsebbeatı Aşere - Büyük günahları dahi affettirecek ve imansız ölmekten koruyacak Müsebbe'ât-ı Aşere (Yedi kere tekrarlanan on zikir)

75.     Yasin Cüzü - surelerin sırları ve faziletlerini içeren kitaptır. 10 yıl önce neşredilen ihvan yayıncılığa ait Surelerin Sırları ve Faziletleriyle Nuskalı yasin cüzüne benzemektedir. Vakıa suresinin duası, zenginlik duaları gibi dualar bu eserdedir. ihvan yayıncılık versiyonu için tıklayınız.

76.     Nebevi Vasiyetler - bu risâle evliyâullâhın reislerinden kabûl edilen “Şeyh-i ekber (en büyük şeyh)” lakaplı Muhyiddîn ibni Arabî (H.638) (Kuddise Sirruhû)Hazretleri’ne âit “el-Fütûhâtü’l-Mekkiyye” isimli eserin son bâbı olan 560. bâbından alınıp terceme edilmiştir ki bu kitabın elimizde iki baskısı mevcuttur.
İlk baskısı H.1293 senesinde Matba‘a-i Âmire’de basılmıştır ki bu risâlede zikrettiğimiz uzun hadîs-i şerîf bu baskının 5. cildinin 657-662 sayfaları arasında zikredilmiştir. İbni Arabî(Kuddise Sirruhû)“el-Fütûhâtü’l-Mekkiyye” isimli eserinin 560. bâbının içerisinde “Vesâyâ Nebeviyye (Nebevî Vasiyetler)” diye bir başlık açmış ve bu başlık altında Rasûlüllâh(Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)in Alî ibni Ebî Tâlib(Radıyallâhu Anh)a tavsiye buyurduğu 92 vasiyeti ihtivâ eden bir hadîs-i şerîfi beyân sadedinde: “Alî ibni Ebî Tâlib(Radıyallâhu Anh)Hazretleri’nin şöyle buyurduğu bize (isnâdıyla) rivâyet olundu:
Rasûlüllâh(Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem) bana bâzı vasiyetlerde bulunmak üzere: ‘Ey Alî! Sana bir takım tavsiyelerde bulunacağım, onları iyi belle ki sen benim bu vasiyetimi muhâfaza ettiğin müddetçe hayırda olmaya devâm edersin. Ey Alî! Benim bu vasiyet(ler)imi iyi muhâfaza et, şüphesiz ki sen hak üzeresin, hak (dâimâ) seninle berâberdir.’ buyurdu.” (İbnü’l-‘Arabî, el-Fütûhâtü’l-Mekkiyye, 8/321-326) diye nakilde bulundu ki bu da bu hadîs-i şerîfin bir bütün hâlinde senediyle kendisine muhaddis şeyhleri tarafından ulaştığını göstermektedir.

77.     Nesebi Şerif - Efendimiz sav.'in Atalarının hallerini anlatan eserdir.

78.     Ezkar ve Deavat 1. Cilt - büyük dua külliyatının 1. cildidir.

79.     Muhiblerin Habibe Salevatı - Efendimiz sav'in sevenlerinin efendimiz sav'e okuduğu salavatları içermektedir.

80.     Kız Çocuklarına İyi Bakmanın Faziletleri Hakkında Kırk Hadisi Şerif - Bazılarının kız çocuklarının olduğunda sevinmediği, mirastan pay vermediği, erkek evlatla bir tutumadığı görülmektedir ki esasında kız çocukları islama uygun büyütmenin cennet anahtarı olduğu anlatılmaktadır.

81.     Kuranı Kerimde Geçen Otuz Yedi Tehlilat - kuranı kerimde geçen 37 tehlilat ( kelimei tevhid ayetleri ) bu eserdedir ki bu ayetlerin yazımı, okunması her türlü hastalığa şifadır.

82.     Evladı Rasul Hazaratı - Peygamber Efendimiz sav'in evladları ve torunları ile alakalı kitaptır. Evladı Rasül kitabı ehli beyti anlatmaktadır.

83.     Ezkar Ve Deavat 2. Cilt - Büyük dua ansiklopedisi gibi düşünülesi bir kitaptır. yaklaşık 10 cilt olması planlamaktadır. ezkar ve deavat 3. cilt ve ezkar ve deavat 4. cilt yakında çıkacak inşaAllah.

84.     Emrazı Sariye Bulaşıcı Hastalıklar 1. Cilt  - Bulaşıcı hastalıklar ve korunma yollarıyla alakalı yazılmış olan 2. kitaplık serinin 1. kitabıdır emrazı sariye.

85.     Emrazı Sariye Bulaşıcı Hastalıklar 2. Cilt - Bulaşıcı hastalıklar ve korunma yollarıyla alakalı yazılmış olan 2. kitaplık serinin 2. kitabıdır emrazı sariye.


86.     Kadir Gecesini İhya Sevabı Kazandıran Ameller  - işlenildiği zaman kadir gecesini ihya etmiş kadar sevap kazandıran amellerin listesi bu eserde.

87.     Sahihi Buhari ( Arapça ) , İmam buhari hazretlerinin sahihi buhari nüshası aslına uygun olarak cübbeli hoca tarafından yeniden neşredildi.

88.     Necatül Valideyn Risalesi , Efendimiz sav'in muhterem anne ve babaları hakkındaki bu eser konusu itibariyle nadir bulunan bir eser olup cübbeli hocanın anlaşılması kolay üslubuyla alanında tekdir diyebiliriz.

89.     İki Ayetin Sırları Kitabı Cübbeli Hoca (Bütün Dileklerin Kabulüne ve Hastaların Şifasına Vesile Olan) , 9 Ocak 2021 tarihinde çıkan bu eser an itibariyla cübbeli hocanın son kitabi olup kısada iki ayetin sirlari kitabi olarak bilinmektedir. konusu itibariyle kuranı kerimdeki 6666 ayetten sadece 2 ayeti kerimede olan tüm elifba harflerini içermesi ve havasıyla tekdir. Bütün kuranı kerimin harflerini kendinde barındıran 2 ayeti kerime: Ali imran suresinin 154. ayeti kerimesi ile Fetih suresinin 29. Ayeti kerimesinin sırları bu eserde. Bu ayeti kerimeler elifbanın bütün harflerini kendilerinde ihtiva etmeleri özelliğiyle kuranı kerimde bir 3. ayeti kerime yoktur bu hususta. bu ayeti kerimeleri okumayı vird edinen kişinin duası kabul olur. bu ayeti kerimeleri okuyup dua edinin duaları kabul olur. Dünya ve ahiretin rızıklarını celbeder.

90.  Aişe Validemizin Evlilik Yaşı Cübbeli Ahmet Hoca efendinin 90. eseri , aynı zamanda Ehl-i Beyt serisinin de 5. kitabıdır.

91. Kadir Suresinin Faziletleri Kitabı - Cübbeli Ahmet Hocanın 91. risalesidir.  Asıl ismi El Kadr Suresinin faziletleri olan bu eser Cübbeli Hocanın 2021 ramazanı şerifinde yazdığı kitaptır. 

Yükleniyor...