Değişim Sürecinde İslam; (Kutlu Doğum 1995)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Batı bir modernleşme modeli ve bir bilgi kaynağı olarak addedildiği sürece Batılılaşma devam edecek. Batı yaratır, İslam transfer eder. Batı üretir, İslam üretir. Batı yazar, İslam çevirir. Bilginin Batıdan İslam`a çevrilmesi suretiyle mesafenin azaltılacağı düşünüldü. Gerçekte mesafe büyüdü. Batının yaratıcılığının oranı İslam`ın aktarmasından oldukça yüksektir. Sonuç olarak İslam kültürde bir şokla karşı karşıyadır, bir ümitsizlik içine düşerek tarihte daha da marjinalleşmesi mümkündür.""Modern zamanlarda İslam ile Batı arasındaki ilişkiyi belirleyen bir üstünlük-aşağılık kompleksi yaratıldı. Batı dünyanın merkezi haline gelmesiyle üstünlük kompleksine kapıldı. İslam ise kolonize edilmesi, tabi hale gelmesi ve marjinalleşmesiyle aşağılık kompleksine kapıldı. Efendi ve köle arasındaki ilişki, her iki tarafın birbirlerine karşı olan duygu ve davranışlarını belirlemeye başladı. Batı eski efendilik rolünü oynamaya devam ederken İslam, İslami köktencilikte görüldüğü gibi şimdi kölelikten efendiliğe geçmektedir."-Prof. Dr. Hasan Hanefi(Arka Kapak)
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...