Derin Cinayetler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Cumhuriyetin ilk yılları, bugüne kadar aydınlanmamış/aydınlatılamamış, kaza ya da intihar süsü verilmiş şaibeli cinayetlerle doludur. Her nedense bu cinayetlerin çözülmesi için fazla çaba gösterilmemiş; tarihçiler bu cinayetleri çoğu zaman görmezden gelmiştir. - Atatürkün sofra arkadaşları olarak bilinen Huzur-ı Mutat Zevat kimlerden oluşuyordu?- İttihat ve Terakkiden Huzur-ı Mutat Zevata uzanan yolda komitacılık nasıl bir değişim geçirmiştir?- Mustafa Kemal Paşanın bu faaliyetlerden haberi var mıydı?- Eski Karakol Cemiyeti üyesi Yahya Kaptan nasıl öldürüldü?- Topal Osmanın Sivas Kongresi muhaliflerini tasfiyesiyle başlayan faaliyetleri nasıl devam etmiştir?- Millî Mücadele liderliği konusunda Mustafa Kemal Paşayla hangi önemli komutan nasıl mücadele ediyordu?- Trabzondaki İttihatçı yapılanmanın en önemli isimlerinden Yahya Kâhya nasıl öldürüldü?- İstanbuldan Anadoluya yapılan silah ve cephane sevkiyatında canla başla çalışan Ali Şükrü Bey neden ve kim tarafından öldürüldü?- Fikriye Hanım intihar mı etti, öldürüldü mü? Fikriye Hanımın ölümünün üzerindeki sır perdesi yıllar sonra nasıl aralanıyor?- Kılıç Alinin önderliğinde Recep Zühtü ve diğer Huzur-ı Mutat Zevat, Kâzım Karabekiri hangi yöntemlerle susturmayı denemişlerdi?- Devrimin üç silahşörü: İsmail Hakkı, Kılıç Ali ve Recep Zühtü nasıl bir yaşam sürüyorlardı ve hangi şartlar altına öldüler? Doç. Dr. İsmail Akbal, Derin Cinayetlerde, Türk siyasal hayatında, komitacı ve komitacılık adıyla yer alan kavramlardan hareketle Mustafa Kemal Paşanın çevresini kuşatan, hep sofrasında olan ve illegal faaliyetler yürüten Huzur-ı Mutat Zevatın karıştığı olayları ve cinayetleri inceliyor. Akbalın Başbakanlık Cumhuriyet Arşivi, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Arşivi, TBMM Arşivi gibi arşivlerle birlikte, konuyla alakalı tüm kaynak kitapları ve gazeteleri inceleyerek ortaya koyduğu bu eser, yakın tarihin en karanlık dönemini aydınlatıyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...