Devlet İçin Devlete Rağmen

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
* Türkiye'de Siyonist derin devlet yapılanması var mı? "Devlet İçin Devlete Rağmen'' örgütlenmesi içinde kimler var? * Türkiye'de 5 bin metrenin altında petrol denizi mi var? Türkiye'yi aralarında paylaşan üç petrol tröstü hangileri? * Eğitim sistemimizi CIA mi yaptı? Zihnimizi formatlayıp analitik düşünemeyen nesiller mi inşa ettiler? * Gizlenen Lozan Antlaşmaları var mı? Hangi protokollerle yıllarca ipotekli yaşadık? * Şeyh Said İngiliz ajanı mıydı? Yoksa provokasyona mı uğradı? İnönü, hakikati niye sakladı? * Türkiye, gizli ev kiliselerle kuşatılıyor mu? Zenci ve Koreli kiliselerimiz var mı? * Uluslararası organ mafyasının pazarı sokak çocukları mı? Çeçenistan'da cesetler niye parayla geri alınıyor? * Hitler'in akrabaları Tel Aviv'de mi yaşıyor? Yıllarca mason Thule locasının işlediği "deli bir onbaşıya" mı inandık? Bu ve daha nice sorunun cevabı elinizdeki bu araştırmada...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...